RAPALA vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (71:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje

2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 23:56 val., peržiūros: 2797

Ketvirtadienį, Lapkričio 22 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, D pogrupio, rungtynės, tarp "Rapala" (šeimininkai) ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, nei vienai komandai nepavykdavo atitrūkti ir įgyti didesnio pranašumo. Rungtynių pabaigoje svečiai sužaidė tiksliau ir užtikrinčiau bei sugebėjo iškovoti pergalę, rezultatas po rungtynių – 71:78 (22:21, 13:18, 22:21, 14:18).

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, po L. Kotvickio tritaškio jie išsiveržė į priekį 6:2. Tačiau svečiai neleido savo varžovams per daug atitrūkti. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai pirmavo aštuonių taškų persvara, bet tada svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir skirtumą sumažino, o kėlinio pabaigoje pelnę dar keturis taškus skirtumą ištirpdė iki minimumo. Rezultatas po kėlinio – 22:21.

Antrą kėlinį šeimininkai pradėjo dar geriau. Kelias atakas iš eilės jie užbaigė tritaškiais metimais, du pataikė R.Mickevičius, vieną pridėjo L.Kotvickis. Tai šeimininkams leido įgyti šešių taškų pranašumą, tačiau svečiai iš karto surengė spurtą 0:6 ir rezulatatą išlygino. O kėlinio pabaigoje jie sugebėjo ir išsiveržti į priekį. Ketvirčio pabaigoje R.Rapalas smeigė tritaškį ir padidino savo komandos pranašumą iki keturių taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:39.

Trečiajame kėlinuke vėl vyko lygi kova. Kėlinio viduryje G. Mickevičiaus dvitaškis išlygino rezultat, bet svečiai vėl sugebėjo atitrūkti. Daugiausiai prie gero svečių žaidimo šiame ketvirtyje prisidėjo A.Raila pelnęs dvylika taškų, šeimininkų komandoje devynis taškus pelnė G.Mickevičius. Rezultatas po trijų kėlinių – 57:60.

Ketvirto kėlinio pradžioje G.Mickevičius smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą. Tačiau tada A.Raila pataikė baudos metimą, o R.Rapalas tritaškį ir svečiai vėl įgijo pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiai turėjo septynių taškų persvarą, tačiau tada M.Pažėra ėmėsi iniciatyvos. Jis pataikė tritaškį, o po to iš karto pridėjo ir tritaškį. Taip skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų. Bet tai buvo viskas ką jiems pavyko šiandien nuveikti, vėlesnės jų atakos nebuvo sėkmingos, o svečiai pelnė penkis taškus ir dar labiau padidino savo pranašumą. Rezultatas po rungtynių – 71:78.

Po rungtynių svečių komandos treneris, V.Merkelis kalbėjo : "Šiandiena turbūt nugalėjo patirtis. Buvom vyresni, geriau sužaidėm rungtynių pabaigą ir laimėjom. Stengėmės išnaudoti aukštus žmones, nes tai buvo mūsų pranašumas.“

Šeimininkų komandos treneris G.Mickevičius sakė: „ Išsibaudavo pagrindinis mūsų centras. Nepavyko atsikovoti kamuolių bei atsitverti savo varžovų. Nepavyko apsiginti, todėl ir pralaimėjom. Sezono pradžią vertinam neblogai, nes esam mėgėjai ir nekėlė sau jokių aukštų tikslų.“

"Rapala" komandoje geriausiai pasirodė Mindaugas Pažėra 23 tšk. (41 naud. balas, 16 atkovotų kamuolių, 10 išprovokuotų pražangų), Gediminas Mickevičius 14 tšk., Raimundas Mickevičius 13 tšk., Lukas Kotvickis 11 tšk.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandą į pergalę vedė Andrius Raila 22 tšk.( 12 atk. kamuolių), Giedrius Kaubrys 15 tšk. (17 atk. kamuolių), Vytautas Vaškevičius 14 tšk. (16 atk. kamuolių).

Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" iškovoti kiek netikėtą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Rapala" šventė pergalę (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Omega" šventė pergalę (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 00:39 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo antrąją pergalę naujame sezone (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)Trečias kartas nemelavo ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona'' įveikė ''Omegą'' (2013 kovo 08 d., penktadienis, 21:37 val.)"Kauno Grūdai" vargo su "Vėjų Linijos - Garliavos Duonos" penketuku iki paskutinių sekundžių (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Dentist Team" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:05 val.)