BEST 4 YOU vs MEDAUS PIRKLIAI & DICE (59:67)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Sėkmingo ketvirtojo kėlinuko dėka pergalę iškovojo "Medaus pirkliai & Dice"

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 2052

Sekmadienį balandžio 22 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Sportturo" 2012 pavasario taurės rungtynės tarp aikštės šeimininkų "Best 4 You" ir svečių "Medaus pirkliai & Dice" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje žymiai pranašesni buvo šeimininkai ir sėkmingos gynybos dėka po dviejų kėlinukų jie turėjo devynių taškų pranašumą. Antrosios rungtynių pusės pradžioje žaidimas išsilygino ir svečiai ėmė mažinti atsilikimą, o puikiai sužaistas ketvirtasis ketvirtis leido "Medaus pirkliai & Dice" ekipai iškovoti sunkią pergalę rezultatu 59:67 (17:20, 18:6, 17:20, 7:21).

Rungtynes penkiais iš eilės taškais pradėjo svečių ekipos krepšininkai, tačiau visai netrukus "Best 4 You" komandos žaidėjai surengė spurtą 12:0, kurio dėka šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo septynių taškų persvarą. "Medaus pirkliai & Dice" ekipos krepšininkai visiškai nepasimetė ir į varžovų surengtą spurtą jie atsakė sausa atkarpa 12:0 ir susigrąžino rungtynių pradžioje turėtą persvarą į savo rankas. Kiek vėliau R.Kulikauskas dar pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki minimumo, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidė svečiai ir įgijo trijų taškų persvarą. 17:20.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp jų nepakito, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai surengė spurtą 9:0, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas tarp abiejų komandų vyko kiek vangokai. Komandoms apsikeitus taikilais dvitaškiais metimais skirtumas tarp jų buvo penki taškai. Iki ketvirčio pabaigos svečiai taškų daugiau nebepelnė, o šeimininkai dar realizavo kelis baudos metimus, kurių dėka, prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė devyni taškai. 35:26.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečių krepšininkai pradėjo demonstruoti sunkiau palaužiamą gynybą, ko pasekoje ir puolime buvo lengviau. Jau pirmomis ketvirčio minutėmis skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų, tačiau taiklus Lino Balasevičiaus dvitaškis metimas suteikė šeimininkams septynių taškų persvarą. Kiek vėliau "Medaus pirkliai & Dice" ekipos žaidėjai sužaidė atkarpą 6:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Į tai "Best 4 You" atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės svečių taškai. Iki kėlinuko pabaigos žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau truputį geriau pasisekė šeimininkams ir jie, prieš lemiamą ketvirtį turėjo šešių taškų persvarą. 52:46.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo tikėtasi itin atkaklios kovos. Ji vyko tik kėlinuko pradžioje, kai komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o taiklus R.Kulikausko tritaškis metimas leido šeimininkams įgyti septynių taškų pranašumą, kuris netrukus buvo paverstas į šešių taškų deficitą, nes "Medaus pirkliai & Dice" ekipos krepšininkai surengė spurtą 13:0. Vėliau abi komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, tačiau protingai žaidę svečių ekipos žaidėjai neišbarstė persvaros ir sugebėję ją dar padidinti šventė pergalę rezultatu 59:67.

Po pergalės nugalėtojų treneris Aurimas Cibulskis nedaugžodžiavo : " Antroje rungtynių pusėje atsistojome į zoninę gynybą, kas puikiai padėjo apsiginti ir viskas, galbūt padėjo namų sienos ".

"Best 4 You" : Li.Balasevičius 21 (10 atk.kam., 6 išprov.praž.), Lu.Balasevičius 16 (5 rez.perd. 6 išprov.praž.), R.Kulikauskas 15 taškų.

"Medaus pirkliai & Dice" : A.Labanauskas 27 (30 naud., 5 išprov.praž.), M.Žitkus 13 (26 naud., 17 atk.kam.), A.Cibulskis 11 (10 rez.perd., 6 išprov.praž.) taškų.

"Best 4 You" šventė pergalę išvykoje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Medaus Pirkliai & Dice" užtikrintai įveikė "Viči Banzai" penketuką (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Saika" šventė dar vieną pergalę (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:39 val.)Puikus rungtynių startas padėjo "Green Death" išsaugoti pergalę savo rankose (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 21:11 val.)"Saika" sutriuškino savo varžovus (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 13:07 val.)"Bevardžiai" įveikė "Best 4 You" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:14 val.)