KMAIK vs BC „Boom“ (70:67)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą.

2017 sausio 17 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 1530

Antradienį, sausio 17 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "KMAIK" ir svečiuose žaidę BC "Boom" ekipos. Rungtynes kiek sėkmingiau pavyko pradėti BC "Boom" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (14:16). Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai ir vis dar priekyje buvo svečiai - (37:41). Trečiame kėlinyje "KMAIK" ekipai pavyko perimti iniciatyvą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (54:49). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, komandos žaidė taškas į tašką ir tik rungtynių gale sėkmingiau sužaidę šeimininkai išsaugojo minimalią persvarą ir rungtynes laimėjo rezultatu – (67:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Boom" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius tris taškus pavyko pelnyti ir "KMAIK" ekipai, po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus, svečiams pavyko įgyti solidų pranašumą – (5:11). Antroje kėlinio dalyje BC "Boom" ekipa leido šeimininkams priartėti, bet persverti rezultato neleido. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:16).

Antrą kėlinį su didesne energija pavyko pradėti "KMAIK" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 3 minutes įsiveržti į priekį rezultatu – (19:16). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 1 taškas – (24:23). Antroje kėlinio dalyje BC "Boom" ekipai pavyko perimti iniciatyvą savo naudai, po kurios antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:41).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis tiksliomis atakomis. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes "KMAIK" ekipai pavyko išlyginti rezultatą – (43:43). Antroje kėlinio dalyje šeimininkų geras žaidimas nesibaigė. Sužaidus dar apie 2 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 4 taškų – (48:44). Per likusį laiką šeimininkai dar vienu tašku padidino skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (54:49).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "KMAIK" ekipos taškais, po kurių sužaidus apie 2 minutes pirmą kartą rungtynėse skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų – (58:49). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus BC "Boom" ekipai pavyko surengti spurtą – (2:11), po kurio rezultatas tarp komandų tapo lygus – (60:60). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką. Sužaidus apie 3 minutes rezultatas vis dar buvo lygus – (65:65). Visgi per likusį laiką kiek tiksliau sužaidę "KMAIK" krepšininkai įsiveržė į priekį ir įgytą kuklią persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu – (70:67).

KMAIK: Imantas Šturma – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Navackas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Boom“: Andrius Urmulevičius – 30 tšk., Algirdas Jančius – 16 tšk., Tadas Aleksandravičius – 12 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.)

Po permainingos kovos pergalę pasiekė BC „Boom“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą. (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)Grizliai palaužė vos tryse likusius BC „Boom“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:35 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)