ACME grupė vs Makroflex (69:93)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 1516

Gruodžio 3 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lygos, "Sport turas" rungtynės tarp šeimininkų "ACME grupė" ir svečių "Makroflex". Prieš šias rungtynes "ACME grupė" turėjo 1 pergalę bei 5 pralaimėjimus, o "Makroflex" 1 pergalę ir 3 pralaimėjimus.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo abiejų ekipų rezultatyviomis atakomis. Sužaidus pusę ketvirčio, šeimininkai įsiveržė į priekį rezultatu 17:7, bet svečiai surengė atkarpą 9:0 ir sumažino deficitą iki minimumo – 16:17. Visgi po sėkmingos atkarpos svečiai apsukų nemažino ir kėlinio pabaigoje persverė rezultatą savo naudai. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 21:25, svečių naudai.

Antrojo kėlinuko pirmoji pusė buvo gana apylygė, abi komandos apsikeitinėjo rezultatyviomis atakomis, bet antroje pusėje pradėjo ryškėti "Makroflex" pranašumas. Jie kėlinio pabaigoje surengė sausą atkarpą 9:0 ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo 40:28.

Trečiasis ketvirtis buvo labai atkaklus ir nervingas. Šeimininkai nenorėjo taip greit paleisti rungtynių ir po biški mažino atsilikimą. Kai Darius Arlauskas pataikė tritaškį metimą, skirtumas sumažėjo iki 7 taškų – 35:42, bet po paprašytos minutės pertraukėlės svečių žaidimas ženkliai pagerėjo. Jie surengė spurtą 13-2 ir rezultatas tapo 53:37. Visgi, prieš kėlinio pabaigą, "ACME grupė" dar sugebėjo sumažinti skirtumą iki 9 taškų. Po trijų kėlinių rezultatas tapo 55:64, "Makroflex" ekipos naudai.

Ketvirtasis kėlinys svečiams buvo tik formalumas. Palūžę šeimininkai nesugebėjo sukurti intrigos, bei pralaimėjo ketvirtį 14:29. Galutinis rungtynių rezultatas 69:93 "Makroflex" naudai.

Po rungtynių paklaustas kas lėmė jo komandos pergalę, "Makroflex" kapitonas Tadas Litinskas atsakė: "Komandinis žaidimas, kamuolio dalinimasis ir geras pataikymas. Jie prasčiau gynėsi, aikštės gynyba buvo kiaura, tas ir lėmė".

ACME grupė: Darius Arlauskas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Audrius Kmita – 12 tšk., Marius Kazickas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 34 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Andrius Knezys – 17 tšk., Nerijus Dirsė – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Gilius – 11 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)