Lietuviški patiekalai vs Kėdainiai & Addeco (50:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 04:17 val., peržiūros: 1443

Lapkričio 25 diena, 20:45h, Kauno energijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Lietuviškų patiekalų" (šeimininkai) ir „Kėdainiai & Addeco“ ekipų. Jau rungtynių pradžioje į priekį išsiveržę „Kėdainiai & Addeco“, skirtumo nepaleido ir nesunkiai įveikė varžovus rezultatu (50 – 67).

Pirmasis kėlinukas iš karto prasidėjo svečių spurtu (1-8). Visgi, šeimininkai neketino taip greitai pasiduoti ir netrukus skirtumą sumažino iki minimumo (7-8). Tačiau, „Kėdainiai & Addeco“ visgi parodė, jog jie atvažiavo nugalėti. Puikiai sužaidę likusią kėlinuko dalį, jo pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą (10 – 20).

Antrasis kėlinukas prasidėjo kiek geresniu svečių žaidimu. Ilgai netrukus, jie padidino turėtą pranašumą iki 15 taškų. Tačiau po kiek laiko, šeimininkai irgi parodė, jog moka spurtuoti. Pelnę 9 taškus be atsako, jie sumažino deficitą iki 6 taškų (23-29). Visgi, kėlinuko pabaigą „Kėdainiai & Addeco“ užbaigė trimis taškais, ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (23 – 32) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos, žaidimas aikštelėje pasidarė kur kas aktyvesnis. Atakos kur kas greitesnės, o dėl to ir klaidų skaičius automatiškai didesnis. Visgi, greitas žaidimas davė savo vaisių. Šis kėlinukas buvo rezultatyviausias visose varžybose. „Kėdainiai & Addeco“ šį ketvirtį laimėjo rezultatu (16-19) ir po trijų kėlinių buvo priekyje rezultatu (39 - 51).

Paskutinis rungtynių kėlinukas daug intrigos nesuteikė. Žinoma, šeimininkai stengėsi pasivyti varžovus, tačiau puiki svečių gynyba to jiems padaryti neleido. "Lietuviški Patiekalai" per visą kėlinuką nepelnė tiek taškų, kiek jiems reikėjo atlošti kėlinio pradžioje. Šį kėlinuką svečiams laimėjus rezultatu (11-16), „Kėdainiai & Addeco“ šventė nesunkią pergalę 17 taškų skirtumu (50 – 67).

Lietuviški patiekalai: Henrikas Paulauskas – 13 tšk., Arūnas Kalnutis – 10 tšk., Vaidas Palaikis – 7 tšk.

Kėdainiai & Addeco: E.Stankus – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Mindaugas Dilys – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 13 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Dumblo“ pergalių seriją nutraukė „Lietuviški Patiekalai“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)