KAUNO ŠVARA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (59:88)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 00:11 val., peržiūros: 2137

2012 metų Gruodžio 4d. "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sproto fėja", varžybos, kuriose susikovė "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC"(Svečiai) ir "Kauno Švara"(Šeimininkai), šį susitikimą be didesnio vargo laimėjo "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC".

Rungtynių pradžioje kova vyko atkakliai "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" perdaug nenutolo nuo oponentų ir po atakrpos 9:7, piramvo dviem taškais, po to šiek tiek nutolo pelnę 3 taškus ir padidinę persavrą iki 5. O šeimininkai spurtavo 7:4 ir prisivijo varžovus iki 1 taško skirtumo – 17:16. Po to pridėjus dar 5 taškus pirmą kartą išsiveržė į priekį ir ketvirtį užbaigė keturiais taškais, o varžovai atsakė 1, taigi po pirmo kėlinio "Kauno Švara" pirmavo – 25:20.

Antrąjį kėlinį susiėmę svečiai įmetė du tritaškius iš eilės ir atsikovojo pranašumą savo naudai,po abiejų komandų taikliu metimu, sekė "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" spurtas 7:0, bet šeimininkai atsakė spurtu 8:2 ir vėl sumažino deficitą iki minimumo, bet šiame ketvirtyje viskas buvo kitaip, pabaigoje 6 taškus įmetę "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" turėjo 7 taškų persvarą prieš didžiąją pertrauką – 43:36.

Trečiame ketvirtyje vyko atkakli kova, šis ketvirtis buvo ginybinis ir jį laimėjo "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC". Abi ekipos pelnė atitinkamai 12 ir 16 taškų. Po atkarpos 8:6 savo pranšumą 2 taškais padidino svečiai. Pridėję dar 6 taškus jau atitrūko iki 13 – 57:44. ir kėlinio pabaigoe 4 taškus įmetę šeimininkai sušvelnino deficitą iki 11, po 30 minučių rezultatas – 59:48.

Paskutinį ketvirtį pradėjo "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" pradėjo įmesdami 5 taškus, "Kauno Švaros" ekipa įmetė tritaškį, o svečiai atsakė atkarpa 7:0, po netaikliu varžovų baudos metimų pridėjo dar 5 taškus ir skirumas jau išaugo iki 29 – 81:52. Pataikę du baudos metimus sumažino skirtumą iki 27, bet varžovai vėl padidino jį iki 31, pataikę du dvitaškius iš eilės. Per paskutines rungtynių minutes "Kauno Švara" įmetė 5 taškus, o varžovai savo ekipai pridėjo 3, ir galutinis rungtynių rezultatas – 88:59.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Andrius Gasiūnas – 19(10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mykolas Brusokas pridėjo 15, 11 Rokas Rolis.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Martynas Kudakas – 27 taškai(14 atk. kam., 10 rez. perd., 5 išpr. praž.),surinkęs trigubą dublį, Tadas Vasiliauskas pridėjo 24, 20 – Saulius Klimkevičius(5 per. kam.).

"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" užtikrintai įveikė "Viči" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtame kėlinuke įveikė "Kauno Orouostą & Lana Lecta" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera- PLŽMMC“ be didesnio vargo įveikė „Chemcentrą“ (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:44 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" - bronzinė "Įmonių" lygos komanda (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 00:58 val.)„Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ antrą kartą įveikė „Kauno Orouostą & Lana Lecta“ (2013 balandžio 09 d., antradienis, 23:32 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovo palaužė "Kauno orouostą & Lana Lecta" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 00:53 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)