BK Centre vs Baldų sandėlis.lt (55:75)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 15:04 val., peržiūros: 1299

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BK „Centre“ (0/13) ir svečių teisėmis atvykę „Baldų sandėlis.lt“ (4/8). Pirmajame susitikime „Baldų sandėlis.lt“ įveikė varžovų 14 taškų skirtumu.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie lengvai rinko taškus baudos aikštelėje ( 4:11), tačiau BK „Centre“ susitvarkė su puolimu, kur surengė sėkmingą atkarpą ir sumažino skirtumą iki vieno taško. Rytis Leonavičius smeigė du tolimus metimus ir atstatė komandos pranašumą ( 12:19). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir komandas toliau skyrė 8 taškai – 13:21.

Antrame kėlinyje BK „Centre“ toliau priešinosi varžovams ir mažais žingsneliais mažino skirtumą ( 23:24). „Baldų sandėlis.lt“ sugebėjo atrasti savąjį žaidimą ir surengė spurtą 11:0, kur susikrovė dviežnklį pranašumą ( 23:35). Likus žaisti dvi minutes šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų – 27:35.

Po ilgosios pertraukos R.Leonavičiaus ir L.Grabausko duetas žaidė nesustabdomai ir „Baldų sandėlis.lt“ su kiekviena minute didino pranašumą ( 32:47). BK „Centre“ sunkiai sekėsi stabdyti pajėgesnius varžovus , kur svečiai nestabdė apsukų bei didino atotrūkį ( 34:55). Kėlinuko pabaigoje BK „Centre“ tik trumpam pavyko sustabdyti varžovus – 39:55.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo kova taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 47:65). Pirmieji spurtą surengė „Baldų sandėlis.lt“, kur atstatė pranašumą iki 22 taškų, tačiau BK „Centre“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir skirtumas sumažėjo iki 17 taškų. Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę, rezultatu – 55:75.

BK Centre: Pavel Kirilenko – 24 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Timur Tugutov – 12 tšk., Yurii Timofeev – 9 tšk.

Baldų sandėlis.lt: Rytis Leonavičius – 29 tšk. (20 atk. kam.), Lukas Grabauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Dovydas Šemeklis – 11 tšk. (13 atk. kam.)

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)