BK Centre vs Šernai & Žaidimų bazė (45:82)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 10 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“

2014 gegužės 10 d., Šeštadienis, 16:06 val., peržiūros: 1004

Šeštadienį, gegužės 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2014 rungtynės tarp vietos BK "Centre" ir svečių "Šernų & Žaidimų bazės" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios žaidimą tvirtai kontroliavo svečiai bei susikrovė solidų pranašumą, kurį, antrojo ketvirčio pabaigoje dar labiau padidino. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų puolimas kiek atsigavo, tačiau jis vis tiek neprilygo varžovams ir šie vis labiau didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje rungtynių atomazgoje šventė nesunkią pergalę rezultatu 45:82 (3:21, 13:21, 15:17, 14:23).

Nuo pat rungtynių pradžios " Šernai & Žaidimų bazė" ėmė smaugti savo varžovus ir tas davė didelių vaisių – aikštės šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėlinukui, o per tą laiką svečių krepšininkai sugebėjo susikrauti penkiolikos taškų persvarą. Kiek vėliau BK "Centre" pelnė dar du taškus, bet tas situacijos pernelyg nepakeitė, nes po pirmojo kėlinuko vistiek užtikrintai pirmavo svečių ekipos žaidėjai. 3:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkų puolimas kiek atsigavo ir jiems pavyko nežymiai sušvelninti atsilikimą, tačiau netrukus į tai buvo atsakyta penkiais taškais iš eilės. BK "Centre" neliko stovėti vietoje ir surengę tris rezultatyvius reidus iš eilės sumažino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų, bet tai nieko neįbaugino, nes netrukus sekė "Šernų & Žaidimų bazės" spurtas 0:13, kuris truko iki ilgosios pertraukos pradžios ir suteikė jiems jau 26-ių taškų persvarą. 16:42.

Po pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vistiek truputėlį geriau sekėsi svečių krepšininkams ir šie dar labiau atitolo nuo varžovų. Įpusėjus kėlinukui "Šernai & Žaidimų bazė" pelnė dar šešis taškus be varžovų atsako, taip dar labiau nutoldami. Iki kėlinuko pabaigos abi komandos nieko įspūdingo nenuveikė, tiesiog abi išlaikė buvusį tempą. 31:59.

Paskutinė rungtynių dalis buvo jau tik formalumas, tačiau ir jį svečių krepšininkai sutvarkė sėkmingai. Jau pačioje pradžioje jie pradėjo vieną po kitos rengti rezultatyvius išpuolius, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai taškus rinko pavieniais bei baudos metimais. Einant pagrindiniam rungtynių laikui į pabaigą "Šernai & Žaidimų bazė" dar spėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą 2:13, taip įgydami jau triuškinantį pranašumą, tačiau kėlinį sėkmingiau pabaigę šeimininkai dar sugebėjo nežymiai sušvelninti deficitą. 45:82.

BK Centre: Nikolay Kirsanov – 19 tšk., Samuel Mylnikov – 11 tšk. (6 išpr. praž.), G.Igor – 6 tšk.

Šernai & Žaidimų bazė: Klaidas Jankaitis – 23 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 15 tšk., Aurimas Kučinovas – 12 tšk.

„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2014 birželio 03 d., antradienis, 07:49 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Omega“ nepasigailėjo BK „Centrė“ ekipos. (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 13:16 val.)Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:52 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)„DNC“ šešetukas parklupdė „BK Centre“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 17:46 val.)BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 17:20 val.)