Baubilas vs DNC Eoltas & ISL Santermita (74:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Karolio Meiliūno keturgubas dublis ir rezultatyvių perdavimų pakartotas rekordas padėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai iškovoti pergalę

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 23:47 val., peržiūros: 1013

Kovo 9-ąją, „J.Dobkevičiaus vidurinėje“ įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp šeimininkų „Baubilas“ ir svečių „DNC Eoltas & ISL Santermita“. Nors šio susitikimo favoritu buvo laikyti šeimininkai,spręndžiant pagal turnyrinės lentelės padėtį ir pirmojo susitikimo rezultatą,tačiau komandinį žaidimą pademonstravę svečiai du kėlinius žaidė taškas į tašką,o puikiai sužaistas trečiasis-leido įgyti dviženklį pranašumą bei iškovoti pergalę rezultatu 85:74.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir išnaudodami ūgio pranašumą imdavo vieną kamuolį po kito bei taisydavo netaiklius komandos draugų metimus. Kėlinukui įpusėjus ekipas skyrė tik vienas taškas,tačiau tuomet „Baubilo“ spurtavo ir sugebėjo kiek atitolti,visgi K.Meiliūno taiklus dvitaškis po pirmųjų 10-ies minučių svečių ekipai paliko tik 2taškų deficitą- 21:19.

Antrajame šeimininkų puolimas ėmė kiek strigti,pasipylė daug netaiklių metimų,tuo tarpu svečiai pradėjo demonstruoti gražų komandinį žaidimą bei Karolio Meiliūno asistuojami „DNC Eolto“ žaidėjai drąskė varžovų gynybą. Antroje kėlinuko dalyje kiek atsigavę „Baubilo“ žaidėjai neleido varžovams įsisiautėti ir po M.Čipo tritaškio persverė rezultatą vėl savo naudai. Visgi atkarpą 7:2 laimėję svečiai įpusėjus rungtynėms turėjo 3taškų pranašumą 41:38.

Trečiajame kėlinyje „DNC Eolto“ ekipa pademonstravo nuostabų puolimą. „Išjungę“ pagrindinį varžovų centrą ir neleisdami jam karaliauti po krepšiu svečiai pradėjo bėgti į greitas atakas,o poziciniame puolime puikiai statydami užtvaras bei dalindamiesi kamuoliu baudė varžovus taikliais metimais. Prie to labiausiai prisidėjo J.Demenius ir G.Bartkus,kurie pelnė kartu 20taškų,o visa komanda šiame kėlinyje surinko 30. Sėkmingas kėlinukas leido svečiams prieš lemiamą ketvirtį susikrauti jau 17taškų pranašumą 71:54.

Ketvirtajame „Baubilo“ ekipa bandė pasivyti varžovus desperatiškais metimais iš toli,tačiau antroje rungtynių dalyje iš 15bandymų nei vienas nepasiekė tikslo,kas lėmė tragišką jų pataikymą nuo trijų taškų žymos. Abi ekipos šiame kėlinyje itin dažnai klydo,tačiau šeimininkams vis nepavykdavo realizuoti varžovų prarastų kamuolių ir skirtumas vis laikėsi dviženklis. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje K.Meiliūnas išprovokavo eilinę pražangą,su kuria jis pasiekė keturgubą dublį,prie viso to dar pakartojo ir lygos rezultatyvių perdavimų rekordą.Na,o toks solidus pasirodymas buvo pažymėtas jo ekipos pergale 85:74,kuri leido jiems kiek ramiau jaustis kovoje dėl ketvirtosios vietos,kadangi jų artimiausi varžovai „Chemcentras“ susikaus su grupės lyderiais „KAMS“,kur vargu ar T.Jonkaus kariauna sugebės pasipriešinti vis labiau įsibėgėjantiems „KAMS“ centrams.

Nugalėtojų treneris: „ Labai džiaugiamės atsirevanšavę galingiems varžovams, tikimės kad ši pergalė mums leis pakilti į ketvirtą vietą ir tikėtis sąlyginai silpnesnio varžovo atkrintamosiose, nors šiemet įmonių lyga yra labai stipri o komandos daugelis gana panašios pajėgumais, todėl bus labai įdomu“.

Baubilas: Mantas Čipas – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Justinas Kalnutis – 10 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Vaišvila – 10 tšk., Dmitrij Kvitka – 10 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Karolis Meiliūnas – 21 tšk. (12 atk. kam., 17 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Julius Demenius – 17 tšk., Giedrius Bartkus – 16 tšk., Edgaras Zaidelis – 12 tšk. (8 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 10 tšk.

„Chemcentras“ lyderio Roko Misevičiaus keturgubas dublis ir pergalė prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2015 vasario 17 d., antradienis, 00:08 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)Lemiamame aštuntfinalio serijos trileryje dramatišką pergalę pasiekė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)Po šalto dušo atsigavę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai nugvelbti pergalės iš „Kautros & Mesodermos ‒ DB“ nesugebėjo (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:10 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)Pakiliai rungtyniavęs „Baubilas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)