Best 4 You vs Nematyti (58:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu.

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 02:00 val., peržiūros: 1095

Kovo 22-ąją,“Jono Pauliaus II gimnazijoje“ įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 susitikimas tarp šeimininkų „Best4You“ ir svečių „Nematyti“. Nors „ant popieriaus“ svečiai atrodė visa galva pranašesni,tačiau šeimininkai jiems davė rimtą kovą,visgi trečiajame kėlinyje puikiai sužaidę „Nematyti“ sutvarkė visus reikalus sau dėsninga linkme ir išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 71:58.

Rungtynes ekipos pradėjo apsikeisdamos keletu rezultatyvių atakų ir tarp komandų rezultatas išliko lygus (6:6). Tuomet abi ekipos pradėjo mini baudų konkursą,kuriame kiek geriau sekėsi šeimininkams jie turėjo minimalų pranašumą. Tačiau P.Pociaus reidas per visą aikštę ir metimas aidint kėlinio pabaigą skelbiančiam švilpukui pasiekė tikslą ir „Nematyti“ po pirmųjų 10-ies minučių turėjo 1taško pranašumą 12:11.

Antrajame svečiai vis bandė perlaužti žaidimą savo ekipos naudai,tačiau K.Klimo vedami šeimininkai neleido to padaryti ir žaidimas vyko taškas į tašką. Šiame kėlinyje taipogi netruko kietos kovos,neretai žaidėjai apeliuodavo į teisėjus. Visgi po dviejų kėlinių nei vienai iš ekipų nepavyko išsiveržti į priekį ir tarp komandų vyravo lygybė-29:29.

Trečiasis kėlinys buvo tas,kuris nulėmė šių rungtynių baigtį. Nuo pat pirmųjų jo minučių aikštėjė ėmė kaisti atmosfera,neretai pražangos būdavo ties nesportiškumo riba ir galiausiai šeimininkų lyderis K.Klimas nebeatlaikė to bei švystelėjo kamuolį į savo varžovą,už ką buvo nubaustas technine pražanga. Nuo tos akimirkos „Best4You“ žaidėjai pradėjo labiau koncentruotis į ginčus su teisėjais,o ne į savąjį žaidimą,kas lėmė,kad svečiai laimėjo šį ketvirtį 22:8 ir pasidėjo tvirtus pamatus pergalei šiame susitikime. 51:37.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai dar bandė kilti į lemiamą šturmą,tačiau komandiškesnis žaidimas leido „Nematytiems“ išlaikyti turimą pranašumą ir švęsti pirmąją pergalę šiame turnyre rezultatu 71:58.

Po varžybų nugalėtojų treneris nedaugžodžiavo ir tiesiog pasakė,kad sunki rungtynių pradžia ir „Nematyti“ buvo per daug pasimetę.

Best 4 You: Karolis Klimas – 23 tšk. (11 atk. kam., 10 išpr. praž.), Kasparas Tvarkunas – 15 tšk., Vilius Lincevičius – 6 tšk.

Nematyti: Martynas Šumskis – 18 tšk., Vytautas Janušonis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Vasiliūnas – 12 tšk., Linvidas Juškevičius – 11 tšk., Paulius Pocius – 10 tšk.

„Nematyti“ gana nesunkiai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:07 val.)„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:31 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)