Žaliai-Balti vs Nepyk (76:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 22:48 val., peržiūros: 957

Vasario 4 dieną, Kauno varpo gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Žaliai Balti" (šeimininkai) ir "Nepyk" ekipos. Šios rungtynės buvo pilnos intrigos, bei gražių epizodų. Beveik visas rungtynes, kova vyko taškas į tašką. Toks žaidimo tembras išliko iki pat paskutinių akimirkų. Visgi "Nepyk" sugebėjo šiaip ne taip iškovoti sunkią pergalę rezultatu (76 – 79).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygia varžovų dvikova. TIek viena, tiek kita komanda apsikeisdavo pora taiklių metimų, taip palaikydamos daugmaž lygų rezultatą. Visgi, kėlinuko pabaigą kiek geriau sužaisti pavyko svečiams. Pelnę 8 taškus be atsako, "Nepyk" ekipos krepšininkai užbaigė kėlinuką turėdami 5 taškų pranašumą (12 – 17).

Antrasis kėlinukas kiek geriau prasidėjo šeimininkams. Nors to labai akivaizdžiai ir nesimatė, tačiau su kiekviena minute, jų pranašumas pamažu augo. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko "Nepyk" jau buvo įgavę ir dviženklį pranašumą (21-31). Šįkart kiek geriau kėlinuko pabaigą sužaidė šeimininkai. Užbaigę kėlinuką spurtu (14-2), "Žaliai Balti" ilgosios pertraukos metu buvo priekyje rezultatu (35 – 33).

Po ilgosios pertraukos, žaidimas aikštelėje visai supanašėjo. Tiek rezultatu, tiek žaidimo stiliumi, bei tembru. Abi komandos pradėjo mėtysi labai daug tritaškių. Žinoma tai darė ne šiaip sau. Tritaškiai abejoms ekipoms puikiai krito.Visas trečias kėlinukas buvo "taškas į tašką". Taigi, nenuostabu, jog šis kėlinukas pasibaigė lygiosiomis (18-18). Ir po trijų kėlinių "Žaliai Balti" vis dar turėjo 2 taškų persvarą (53 – 51).

Paskutinis kėlinukas buvo gan banguotas, bei pilnas intrigų. Nors kėlinuko pradžioje kiek geriau pasirodė svečiai ir pradėję kėlinuką (6-0) išsiveržė į priekį (53-57), likusi kėlinuko dalis buvo labai nepastovi. Priekyje matėme tai vieną, tai kitą komandą. Įtempta kova tęsėsi iki pat paskutinių akimirkų. Visgi, svečiams pavyko palaužti šeimininkus ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu (76 – 79).

Žaliai-Balti: Aivaras Pūras – 17 tšk., Deividas Šikšnys – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Edgaras Vaičiūnas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Kerevičius – 11 tšk.

Nepyk: Vilius Černiauskas – 29 tšk. (11 atk. kam.), Ignas Krukonis – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Valatkevičius – 16 tšk., Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

"Nepyk" komandos žaidėjas Rimtautas Jankus juokavo:

"Mums labai padėjo mūsų 2 žaidėjai šildę suolelį. Pertraukėlių metu žaidėjai atsisėsdavo ir pajusdavo visą šilumą ir teigiamą energiją. Būtent tai paskatino mus iškovoti pergalę ir galbūt žengti į kitą etapą."

„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)