VU KHF vs Lapės (95:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda

2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 18:23 val., peržiūros: 1417

Šeštadienio popietę Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos vienerios C lygos, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „VU KHF“ ir „Lapių“ komandos. Šeimininkai jau nuo pirmųjų minučių pradėjo dominuoti aikštelėje ir labai greit įgijo dviženklį pranašumą 13:3. Po šalto dušo atsigavę svečių komandos krepšininkai atrado būdų kaip pelnyti taškus ir vienu metu sumažino savo deficitą iki 6 taškų. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai džiaugėsi turėdami apčiuopiamą persvarą 21:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių rezultatyvia ataka, bet po to sakė dar viena puiki šeimininkų sužaist atkarpa ir po M. Lukauskio dvitaškio komandas skyrė rekordinis 15-os taškų pranašumas 30:15. „Lapių“ krepšininkai sunkiai pradėję kėlinuką antroje jo pusėje įsivažiavo ir vėl sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus. Studentai likusį ketvirčio laiką padidino žaidimo tempą ir prieš ilgąją pertrauką padidino savo pranašumą jau iki 16-os taškų – 46:30.

Po ilgosios petraukos žaidimas truputį išsilygino svečiams pavyko truputį sušvelninti. Šeimininkai truputį atsipalaidavo, tai svečiams leido laisviau žaisti puolime ir lengviau pelnyti taškus,bet varžovai jų per daug arti neprisileido. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio svečiai pabandė kilti į šturmą ir sumažinti savo deficitą prieš lemiamą kėlinuką. Jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 11-os taškų 62:51. Tačiau po to „VU KHF“ surimtėjo ir po puikiai puolime sužaistos atkarpos 13:2, prieš ketvirtąjį kėlinuką įgijo triuškinančią persvarą 75:53.

Paskutiniąjame kėlinuke staigmena nebuvo pateikta ir šis ketvirtis buvo tik formalumas. Svečiam vėl sunkiau sekėsi rinkti taškus ir jų deficitas dar padidėjo. Šeimininkai solidžiai žaidę visas rungtynes šventė lengvą pergalę rezultatu 95:70.

Po laimėtų rungtynių pakalbinti „VU KHF“ žaidėjai nestokojo geros nuotaikos: „Manau, kad šiandien buvom tiesiog stipresni. Susirinkom į rungtynes. Galėjom visi pasižaisti. Dar padėjo, kad komandoje nebuvo savanaudiškiausio žaidėjo Vyčio Bulkevičiaus, tai pasidalinom jo metimus po lygiai (juokasi.)“

VU KHF: Lukas Jakštas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Matas Toliušis – 20 tšk., Aurimas Kiveris – 16 tšk. (15 atk. kam.), Tadas Žirgulis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Lukauskas – 13 tšk.

Lapės: Donatas Stašaitis – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Antanas Žvirblis – 19 tšk., Darius Jegorovas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)