ACME vs Jaunalietuvių sporto organizacija (72:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 1337

Gruodžio 2 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Acme" ir "Jaunalietuvių sporto organizacija". Svečiai įrodinėjo kad yra šių rungtynių favoritai ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo rezultatu (19:26). Antrojo kėlinio pabaigą geriau užbaigusi "Jaunalietuvių sporto organizacija" padidino turėtą pranašumą iki 10 taškų. (32:42). Antrojoje rungtynių dalyje "Acme" nenuleido rankų, nors per trečiajį kėlinį skirtumo sumažinti nepavyko, ketvirtajame skirtumas buvo sumažėjes iki 5 taškų, tačiau dar vieno žingsnio link pergalės žengti nepavyko ir rezultatu 72:77 pergalę šventė "Jaunalietuvių sporto organizacija"

Pirmasias minutes „Jaunalietuvių sporto organizacija“ pradėjo agresyviu žaidimu, jie tuo ir išsiskyrė nuo varžovų, kadangi išprovokavo daugiau pražangų. Per pirmąją rungtynių dalį "Acme" metė tik 2 baudos metimus, kuomet svečiai metė 8. Taip pat svečius į priekį vedė kiek geresnis tritaškių pataikymas,bei per pirmąjį kėlinį padaryta tik viena klaida. Vienu metu skirtumas jau siekė dviženklį, tačiau "Acme" šiek tiek normalizavo padėtį ir baigė kėlinį atsilikdama rezultatu 19:26.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas dar labiau sumažėjo, tačiau pagrindinių žaidėjų vedina svečių komanda atstatė saugų atstumą. Šio kėlinio abiejų komandų statistika beveik identiška, o geresnį rezultatą „Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė tik dėl agresyvesnio žaidimo ir daugiau mestų baudos metimų. Po antrojo kėlinio komandas skyrė 10 taškų.

Po pertraukos geriau nusiteikę svečiai pradėjo rungtynes dar vienu spurtu, šį kartą laimėta atkarpa 0:7, visgi šiame kėlinyje pirmaujanti komanda turėjo ir taškų badą, o varžovai per tą laiką nuo 17 taškų skirtumo sumažino atsilikimą iki 8. Kėlinio pabaigoje svečiai dar pelnė 4 taškus ir po šio kėlinio nieko neprarado, taip pat ir neišlošė. Per šį kėlinį "Acme" padarė tik vieną klaida, kas ir leido jiems išlaikyti lygų žaidimą. (49:59)

Ketvirtajame ketvirtyje po eilinio mini 4 taškų spurto svečiai padidino pranašuma iki 14 ir atrodė kad šiose rungtynėse intrigos nebebus, tuo labiau šeimininkai turėjo mažesnį atsaginių žaidėjų skaičių. Visgi praėjus penkioms žaidimo minutėms skirtumas kas minute pradėjo tirpti, o likus 1 minutei šeimininkai turėjo galimybe sumažinti skirtumą iki 3 taškų, tačiau svarbūs metimai skriejo pro šalį ir svečiai iki pat paskutinės sekundės išlaikė neperžiangiama 5 taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 72:77.

Po rungtynių „Jaunalietuvių sporto organizacija“ treneris sakė: Smagu kad laimėjome nors dar nerodome žaidimo kurį galime. Dabar žiurime į ateitį kaip išlaikyti kuo geresnes pozicijas grupėje.

"Acme" treneris J.Čižauskas rungtynes komentavo taip: Tai mums buvo gana geros rungtynės, pralošėme nedideliu skirtumu. Reikia susitvarkyti su kai kuriomis klaidomis, gynyboje atrodome jau neblogai, manau turime potencialo.

ACME: Darius Arlauskas – 19 tšk., Paulius Katkevičius – 17 tšk., Stede Ingram – 10 tšk.

Jaunalietuvių sporto organizacija: Martynas Valaitis – 25 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Kisielius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 13 tšk., A.Aleknavičius – 12 tšk.

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „KMT“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)