Advokatų kontora „Konsus“ vs Sporto manija (75:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 13 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Sporto manija“ sukrautos persvaros nepaleido iš rankų ir šventė pirmąją pergalę ketvirtfinalyje

2015 kovo 14 d., Šeštadienis, 00:47 val., peržiūros: 857

Penktadienį, kovo 13 dieną, VDU sporto centre įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės ketvirtfinalis tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ bei svečių „Sporto manijos“. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susitikimas ketvirtfinalyje. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, bet netrukus „Sporto manija“ pasivijo varžovus, juos aplenkė bei nutolo ir išlaikė susikrautą pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmojo ketvirčio pradžia kiek sėkmingesnė buvo šeimininkams, kurie įgavo penkių taškų pranašumą, bet netrukus svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą. Vėliau „Konsus“ ekipai pavyko vėl įsiveržti į priekį, bet kėlinuką 13:4 spurtu užbaigė „Sporto manija“, kuri pradėjo spausti savo varžovus, o šie pridarė klaidų. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 17:24. Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami penkis taškus paeiliui bei sušvelnino atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet „Sporto manija“ spurtavo 12:4 ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Tai ilgai nesitęsė, nes „Konsus“ pataikė du dvitaškius ir skirtumas tarp komandų buvo šeši taškai. Vis tik kėlinuką svečiai užbaigė 8:1 atkarpėle ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviženklį pranašumą – 31:44.

Trečiasis ketvirtis buvo gan apylygus. „Sporto manija“ nustojo spausti savo varžovus ir leido jiems kiek lengviau kvėpuoti. Nors kėlinys prasidėjo penkiais paeiliui „Sporto manijos“ taškais, tačiau likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, o „Konsus“ labai mažais žingsniais mažino savo atsilikimą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 49:64. Ketvirtąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurių pranašumas šoktelėjo iki 19 taškų, tačiau tuomet „Konsus“ laimėjo atkarpą 8:0 ir bandė grąžinti intrigą į šias rungtynes. Visgi, „Sporto manija“ nė nesiruošė prisileisti arčiau varžovų ir visą laiką laikė tą saugų dviženklį pranašumą, kuris ir išliko iki rungtynių pabaigos. „Sporto manija“ ir toliau išlieka nepralaimėjusi šį sezoną, o šių rungtynių galutinis rezultatas – 75:88.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 29 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Algirdas Janonis – 23 tšk. (20 atk. kam.), Lukas Jasevičius – 12 tšk. (19 atk. kam.)

Sporto manija: Mantas Kudirka – 24 tšk., Deividas Rinkūnas – 16 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Tautvydas Ilčiukas – 13 tšk., Mindaugas Mackevičius – 10 tšk.

M.Vaškūnas („Sporto manija“):
„Žaidėm savo žaidimą ir nieko naujo čia nekuriam. O šiandien, iš tikrųjų, kažkaip žaidėm sulėtintą žaidimą ir nesivėlėm į greitą žaidimą, nes nei jų, nei mūsų greitų atakų per daug nebuvo. Stengėmės gražiai žaisti, daryti ilgas atakas, todėl ir rezultatas nėra toks didelis“.

Antrosios šių dviejų komandų rungtynės įvyks kovo 20 dieną, 19:30, VDU sporto centre.

„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto Manija“ dramatiškame finale pratęsė pergalingą pasirodymą ir triumfavo „C“ lygoje (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)Sporto Manija tęsia triuškinančių pergalių serija (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:06 val.)