LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA vs SABONIO KC ADMIN (67:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

LSMU VA Statybų Vizija neprilygo Sabonio KC Admin komandai

2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 1549

2012-03-03, įmonių lygos rungtynėse, LSMU VA sporto salėje susitiko LSMU VA Statybų Vizija (šeimininkai) ir Sabonio KC Admin (svečiai). Rungtynėse, kuriose visą laiką nedidelį pranašumą turėjo svečiai, šeimininkams niekaip nepavyko perimti iniciatyvos ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu – 67:78 (13:19, 23:21, 19:20, 12:18).

Rungtynės prasidėjo penkiais svečių taškais, į kuriuos dvitaškiu atsakė Virgilijus Lapėnas. Du taškus pelnė Remigijus Bardauskas, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Virgilijus Lapėnas ir rezultatas – 3:7. Penkis taškus pelnė svečiai ir skirtumas jau devyni taškai – 3:12. Šešis taškus paeiliui surinko šeimininkai, o tuomet po keturis apsikeitė komandos ir rezultatas – 13:16. Kėlinį trimis taškais užbaigė Sabonio KC ir po pirmo ketvirčio – 13:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo Mariaus Kiltinavičiaus tritaškiu, į kurį svečiai atsakė šešiais taškais ir skirtumas liko vos trys taškai. Penkis taškus pelnė svečiai ir vėl skirtumą padidino iki aštuonių – 19:27. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet šešis taškus surinko Statybų Vizija ir skirtumas ištirpo iki dviejų – 27:29. Po penkis taškus apsikeitė komandos, o tuomet tris baudos metimus sumetė Marius Kiltinavičius ir skirtumas padidėjo iki penkių – 32:37. Keturis taškus pelnė šeimininkai, trimis atsakė svečiai ir po dviejų kėlinių – 36:40.

Trečią kėlinį keturiais taškais pradėjo šeimininkai, o dviem tritaškiais atsakė svečiai ir skirtumas padidėjo iki šešių – 40:46. Penkis taškus iį eilės pelnė Virgilijus Lapėnas ir sumažino deficitą iki minimumo – 45:46. Du taškus pelnė Mantas Masilionis, o keturiais atsakė šeimininkai ir jie pirmą kartą priekyje – 49:48. Atkarpą 10:0 laimėjo Sabonio KC Admin ir skirtumas vėl devyni taškai – 49:58. Du taškus pelnė Gražvydas Davidavičius, o dviem baudos metimais atsakė Marius Kiltinavičius ir skirtumas išliko devyni taškai. Kėlinį dviem dvitaškiais užbaigė Virgilijus Lapėnas ir po trijų kėlinių – 55:60.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo M.Kiltinavičiaus tritaškiu, o dviem taškais atsakė Marius Petrauskas ir skirtumas šeši taškai. Vieną baudos metimą pataikė svečiai, o šeimininkai pelnė penkis ir rezultatas – 62:64. Šešis taškus pelnė Sabonio KC ir greit skirtumas vėl solidus – 62:70. Du taškus pelnė Marius Petrauskas, o šešiais atsakė svečiai ir skirtumas jau dvylika taškų – 64:76. Tritaškį pataikė Tautvydas Švedas, o kėlinį dviem baudos metimais užbaigė Irmantas Birbalas ir galutinis rungtynių rezultatas – 67:78.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Gera komanda, geros varžybos buvo, varžovai pademonstravo puikų žaidimą ir rezultatas neparodo tikros kovos kuri buvo šiandien.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Marius Kiltinavičius (27, 32 naud. bal., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 8 išpr. pr.), Dalius Lubys (14, 16 naud. bal., 5 išpr. pr.), Irmantas Birbalas (12, 16 naud. bal., 7 atk. kam.), Remigijus Bardauskas (11) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Virgilijus Lapėnas (24, 35 naud. bal., 18 atk. kam.), Marius Petrauskas (13), Tautvydas Švedas (12, 14 naud. bal.), Gražvydas Davidavičius (10, 7 naud. bal.) taškų.

"LMSU VA - Statybų vizija" lengvai įveikė "Sabonio KC Admin" komandą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:22 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)Dar viena "Sabonio KC Admin" komandos pergalė (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:17 val.)"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:42 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)Topo Centras neprilygo LSMU VA Statybų vizija ekipai (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 23:13 val.)Po "Celsis" kojomis krito "Sabonio KC Admin" ekipa (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"LSMU VA-statybų vizija" nesunkiai nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:06 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:53 val.)