IT-TAŠKAS.LT vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (60:44)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

''IT-Taškas.lt'' iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 19:42 val., peržiūros: 1664

Sekmadienį, gruodžio 9d. VDU ''Rasos'' gimnazijoje įvyko ''Įmonių'' lygos ''Sporto Fėjos'' pirmenybių rungtynės. Susitiko šeimininkai ''IT-Taškas.lt'' ir svečiai ''Vėjų linija & Garliavos duona''. Nerezultatyviose rungtynėse šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Rungtynes laimėjo 16-os taškų skirtumu, 60-44.

Pirmąjį kėlinį aktyviai pult pradėjo šeimininkai. Po laimėtos 8-0 atkarpos, svečius privertė prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės pirmuosius svečių komandos taškus pavyko pelnyti komandos kapitonui A.Railai. Po jo taškų sekė dar keli taiklūs E.Žiedelio ir K.Jankaičio dvitaškiai. ''IT-Taškas.lt'' kėlinį užbaigė septyniais taškais be atsako ir taip laimėjo pirmąjį kėlinį 17-10.

Antrasis kėlinys buvo labai banguotas abiems komandoms. Per pirmąsias minutes šeimininkai neįmetė nei taško, o svečiai surinko 6 be atsako. Šeimininkai savo ruožtu į tai atsakė 10-čia taškų iš eilės. Antroje pusėje kiek geriau atakavo šeimininkai ir jiems pavyko išlaikyti dviženklę taškų persvarą. Antrasis kėlinys baigėsi 32-19.

Antroje rungtynių pusėje šiek tiek geriau sekėsi ''Vėjų linijai & Garliavos duona''. Vyrai nenorėjo paleisti pergalės iš rankų. Pirmojė pusėje sekėsi ir apsiginti ir užpulti, rezultatas buvo sumažėjes iki 8 taškų. Bet, matyt, pritrūko jėgų išlaikyt primestą trečiojo kėlinio tempą ir antroje pusėje atsipalaidavo ir suklydo pora kartų aikštės viduryje, to pasekoje ''IT-Taškas.lt'' įmetė kelis lengvus taškus iš po krepšio ir susigrąžino dviženklį taškų pranašumą. Po trečiojo kėlinio ''IT-Taškas.lt' pirmavo 42-32.

Įkvėpti sėkmingo trečiojo kėlinio pabaigos, ''IT-Taškas'' sėkmingiau pradėjo ir ketvirtąjį ketvirtį. Pirmąsias minutes ''IT-Taškas'' padidino atotrūkį iki 13 taškų – 50-37, ir šį atotrūkį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas 60-44.

Po laimėtų rungtynių ''IT-Taškas.lt'' treneris sakė: ''Tai yra pirmoji mūsų pergalė, visi labai džiaugiasi. Mūsų pergalę galbūt įtakojo, jog varžovų gretose ne visi buvo susirinkę. Varžovai žaidė gerai, bet galbūt jiems pritrūko kvapo rungtynių pabaigoje. Mūsiškiai pasirodė neblogai, sveikinu visus su pergale''.

''Vėjų linijos & Garliavos duonos'' trenerio mintys po rungtynių: ''Po vakar dienos, mums pritūko pasiruošimo, nusiteikimo varžyboms, mums nedaug trūko, kitąkart sužaisim geriau''.

Šeimininkus į pergalę vedė: R.Gasperavičius (19 pts), E.Kumža ( 8 pts), A.Arnašius ( 6 pts).

''Vėjų linijos & Garliavos duonos'' gretose išsiskyrė: K.Jankaitis (15 pts), A.Raila (13 pts), L.Varnas (10 pts).

''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)Penkių ''Krasta Auto Kaunas'' ekipos narių užteko iškovoti užtikrintai pergalei (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)''Kauno Švara'' nugalėjo ''IT - Taškas.Lt'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 kovo 26 d., antradienis, 23:14 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo antrąją pergalę naujame sezone (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)''Kauno Energijai'' pritrūko energijos kovoje su ''IT-Taškas.lt'' (2013 sausio 25 d., penktadienis, 23:02 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)Saldi "IT-Taškas.lt" pergalė (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:52 val.)"IT - Taškas.lt" nukovė "Rapalą" ir priartėjo prie ketvirtfinalio (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"IT-Taškas.lt" nesunkiai susidorojo su "Ryternos" ekipa (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:39 val.)"IT - Taškas.lt" žengė į kitą etapą (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)