Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Acme (80:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 1121

Vasario 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „ACME“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję šešias pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėje. „ACME“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir keturiolika pralaimėjimų.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatu 4:2 pirmavo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Netrukus „ACME“ išsiveržė į priekį ir didino persvarą. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (8:17), o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos du taškus pelnė šeimininkai (10:17). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „ACME“, kurios septyni pelnyti taškai padėjo įgyti keturiolikos taškų pranašumą (10:24).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (12:24). Į tai atsakė trim taškais „ACME“ (12:27).Vėliau komandos žaidė apylygiai. Penktą minutę komandas skyrė 16 taškų (16:32). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pradėjo mažinti „ACME“ pranašumą. Po septynių be atsako pelnytų taškų komandas skyrė devyni (23:32). Devintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (26:34). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako ir varžovams paliko tik vieno taško pranašumą (33:34).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo „ACME“ (37:38). Netrukus pradėjo augti „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ persvara. Negana to, penktą minutę dvi technines pražangas gavo P.Katkevičius, o „ACME“ liko penkiese. Dar po kiek daugiau nei minutės techninę pražangą gavo ir R.Vanagas. Šeštą minutę komandas skyrė 10 taškų (48:38). Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (50:41). Per likusį laiką „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ gynėsi be klaidų, o devyni pelnyti taškai padidino persvarą iki 18 taškų (59:41).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis persvarą didino „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Ketvirčio pradžioje šeimininkai pelnė dešimt taškų be atsako (69:41). Pirmus taškus „ACME“ kėlinyje pelnė tik besibaigiant šeštai minutei (69:42). Devintą minutę „ACME“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 20 taškų (73:53). Visgi rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (80:53).

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo septintą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo penkioliktą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M. Kadakauskas: „Šiandien pabandėme gyntis aikšte ir tai labai gerai mums pavyko. Pasikarščiavo priešininkai, o tuo metu mes įgijome tiek psichologinę persvarą tiek žaidybinę.“ Paklaustas, kas padėjo perimti iniciatyvą, treneris atsakė: „Dėl to, kad pabandėme gintis aikšte ir mums iškart geriau sekėsi. Asmeniškai ginantis mums nesisekė juos išgaudyti ir jie pasilikdavo laisvi, pataikydavo. aikšte stojus jiems sunku buvo po krepšiu, iš toli nepataikė, o mes atsiplėšėme ir laimėjome.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Simonas Stanislovaitis – 12 tšk., Karolis Jasaitis – 12 tšk., Martynas Kadakauskis – 12 tšk.

Acme: Paulius Katkevičius – 15 tšk., Julius Vizgaitis – 12 tšk., Ramūnas Vanagas – 10 tšk.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavę „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkai įveikė „Best 4 You“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)