Žiežmarių gimnazija vs Kauno Šv. Pranciškaus mokykla (63:98)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

Kauno Šv. Pranciškaus mokykla Žiežmariuose pasipriešinimo nesulaukė

2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 19:43 val., peržiūros: 1294

Balandžio 9 dieną, 15.00 val., Žiežmarių gimnazijos sporto salėje, susitiko „Basketnews.lt 2014“ taurės 10–12 klasių komandos Žiežmarių gimnazija (šeimininkai) ir Kauno Šv. Pranciškaus mokykla (svečiai). Intrigos šiose rungtynėse nebuvo, jau pirmojo kėlinuko pradžioje į priekį pabėgo svečiai, kurie vedami nesulaikomai žaidusio J. Furmanavičiaus tiesiog smaginosi puldami. Rungtynėms įsibėgėjus daugiau laisvės gavo ir šeimininkai, tačiau net pagalvoti apie pergalę jie negalėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 63:98.

Jau pirmoji rungtynių ataka parodė, kad svečiai nusiteikę rimtai – galingu dėjimu pasižymėjo J.Furmanavičius. Ir tai dar buvo tik pradžia to, ką šiandien pademonstravo aukštaūgis. Netukus sekė dar kelios sėkmingos svečių atakos, o Žiežmarių komandai niekaip nesisekė išjudinti savo puolimo, net nekalbat apie gynyba. Jau pirmojo kėlinuko metu skirtumas augo nesustodamas (4:21) ir tik vėliau, kuomet Šv. Pranciškaus mokyklos krepšininkai atsipalaidavo, pagaliau savo šanso sulaukė ir šeimininkai. Antrasis kėlinukas buvo gana lygus ir chaotiškas, abi ekipos dažnai klydo, krepšininkai ne visuomet priimdavo teisingus sprendimus. Vistik milžiniška persvara ir toliau išliko Kauno Šv. Pranciškaus mokyklos žaidėjų pusėje, kurie po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 28:46.

Antroje rungtynių dalyje iš esmės niekas nepasikeitė, svečių gretose ir toliau smaginosi J.Furmanavičius, kuris kada tik panorėjęs įveikdavo varžovų gynybą ir atakas dažniausiai pabaigdavo triuškinamais dėjimais. Tačiau svečių komandos lyderis per daug nesistengė, dažnai aistavo komandos draugams, ar bandydavo pataikyti tolimą metimą. Šeimininkų puolimas nors ir neblizgėjo, bet žaidėjai rasdavo būdų pelnyti taškus, žaidėjai tikrai stengėsi ir kovojo nors ne viskas pavykdavo. Likęs rungtynių laikas greičiau tebuvo formalumas, svečiai dar pabandė pelnyti ir šimtą taškų, bet šis jų sumanymas taip ir liko neišpildytas. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:98.

Žiežmarių gimnazija: Mantas Kemėšius – 18 tšk., Modestas Vaiciukevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Jurkevičius – 11 tšk., Rokas Ašmena – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

Kauno Šv. Pranciškaus mokykla: Justas Furmanavičius – 43 tšk. (18 atk. kam., 8 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Simas Sankauskas – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Valatkevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kauno „Šv. Pranciškaus“ mokykla palaužė svečius iš Lazdijų (2014 gegužės 13 d., antradienis, 19:13 val.)Grupės lyderių kovoje stipresni buvo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklos krepšininkai (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 15:55 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, puikiai sužaidusi pirmąjį kėlinį, nugalėjo Lazdijų M. Gustaičio gimnaziją. (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:08 val.) Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ triumfas Mažąjame Basketnews.lt Didžiosios taurės turnyre (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 14:25 val.)Žiežmarių gimnazija atsirevanšavo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 15:22 val.)Birštono gimnazija toliau klumpa ‒ šį kartą lengvu grobiu tapo Šv. Pranciškaus mokyklai su J. Furmanavičiaus keturgubu dubliu priešakyje (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:03 val.)Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)Įspūdingas Justo Furmanavičiaus šou bei pagerintas visų laikų KKL naudingumo rekordas bei Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ žingsnis į pusfinalį (2014 birželio 03 d., antradienis, 16:07 val.)„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių (2014 balandžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)