Etapas ‒ KSM '82 vs Arena Biliards (68:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Arena Biliards“ po labai atkaklios dvikovos palaužė „Etapas ‒ KSM 82“

2019 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 20:56 val., peržiūros: 467

Ketvirtadienio vakarą Jachtklubo sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidęs „Etapas ‒ KSM '82“ su svečiais – „Arena Biliards“.

Rungtynes geriau pradėjo „Etapas ‒ KSM '82“, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 10:4. Visgi, labai greitai atsigavę „Arena Biliards“ iki kėlinio pabaigos spėjo išlyginti rungtynių rezultatą 17:17.

Antrasis kėlinys vyko labai atkakliai ir permainingai ir kaip ir pirmasis, taip ir antrasis kėlinukas pasibaigė lygiu rezultatu – įpusėjus susitikimui 36:36.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo sėkmingomis E. Jasėno ir L. Varno atakomis, kurios leido svečiams nutolti 41:48. Nors M. Veličkos taiklūs metimai leido šeimininkams priartėti per vieną metimą, bet kėlinio pabaigoje „Arena Biliards“ vėl kiek atitrūko ir po trijų kėlinių buvo priekyje 49:55.

Lemiamame kėlinyje svečiai labai greitai nutolo dviženkliu pranašumu 51:62. „Etapas ‒ KSM '82“ sugebėjo priartėti iki keturių taškų skirtumo, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko šeimininkams padaryti. Galutinis susitikimo rezultatas 68:75 (17:17, 19:19, 13:19, 19:20).

„Arena Biliards“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2019 gegužės 14 d., antradienis, 20:04 val.)„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)„ICE“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:25 val.)