Rimo & Patikima linija vs Restauratoriai & Hausa (37:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 835

Sekmadienį, lapkričio 26 dieną, Garliavos Jonučių progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ (1-5) bei svečių „Restauratoriai & Hausa“ (1-2).

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkai jau įpusėjus pirmajam kėlinukui įgijo dviženklį pranašumą – 3:13. Kėlinuko pabaigoje pataikyti E. Švelgino ir E. Kajalavičiaus tritaškiai dar labiau padidino svečių persvarą – 8:27.

Antrajame kėlinuke „Rimo & Patikima linija“ ekipos krepšininko M. Rudžionio metimai šiek tiek sumažino svečių pranašumą – 15:31. Tada tritaškį pataikė E.Kajalavičius, dar vieną pridėjo P.Mickūnas ir „Restauratoriai & Hausa“ nutolo 23:44.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo dviem E. Švelgino tritaškiais, dar labiau padidinusiais svečių persvarą. Šiame ketvirtyje šeimininkai pelnė vos du taškus, o „Restauratoriai & Hausa“ dar labiau atitrūko. Trečiasis kėlinukas pasibaigė esant rezultatui 25:64.

Ketvirtajame kėlinuke rezultatyviausias rungtynių žaidėjas E.Kajalavičius įsūdė dar du tritaškius, o „Restauratoriai & Hausa“ ir toliau didino savo pranašumą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 37:84 (8:27, 15:17, 2:19, 12:21). Tai buvo antroji „Restauratoriai & Hausa“ ekipos pergalė.

E.Kajalavičius („Restauratoriai & Hausa“):

„apie rungtynes nėra daug ką sakyti, mes pagaliau susirinkome daugiau, nes praeitose buvom penkiese. Dabar buvo ir aukštaūgių, lentą laimėjom, pagaliau pataikėm laisvi ir viskas“.

Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)