Kauno NTI-PN vs Veiverių „Amberis“ (72:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Kauno „NTI ‒ PN“ iškovojo pirmąją pergalę „Pavasario 2014“ taurėje

2014 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 20:54 val., peržiūros: 943

Ketvirtadienio vakarą KKL "Pavasario 2014" taurėje Kauno "NTI – PN" priėmė svečius Veiverių "Amberį". Aistringų sirgalių palaikomi šeimininkai kovojo su dideliu užsidegimu ir noru pagaliau pasiekti pirmąją pergalę taurėje. Prieš ilgąją pertrauką Kauno "NTI – PN" turėjo 5-ių taškų persvarą. Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai ir ekipas skyrė tie patys 5 taškai. Paskutiniojo kėlinio metu šeimininkai pademonstravo, kad labiau nori laimėti nei jų varžovai ir iškovojo saldžią pergalę (72:60).

Susitikimas prasidėjo apylygiai, komandoms besikeičiant rezultatyviomis atakomis. Kėlinukui artėjant link vidurio Kauno "NTI – PN" turėjo trapią dviejų taškų persvarą (8:6). Tačiau tada Veiverių "Amberis" pelnė 8-is taškus be atsako ir įgijo 6-ių taškų pranašumą (8:14). Tačiau kėlinį kovingiau užbaigė šeimininkai, kurie savo atsilikimą sumažino iki minimumo (18:19).

Antrojo kėlinio metu komandos ir toliau inirtingai grūmėsi bei kovojo taškas į tašką. Ketvirčiui įpusėjus svečiai vis dar pirmavo (23:25). Tačiau tada Kauno "NTI – PN" sužaidė puikią atkarpą ir po spurto 11:2 įgijo 7-ių taškų pranašumą (34:27). Per likusį kėlinio laiką Veiverių "Amberis" atsakė keturiais taškais, o į savo krepšį praleido tik du ir komandas prieš ilgąją pertrauką skyrė 5 taškai (36:31).

Trečiojo kėlinio metu ekipos ir toliau rungtyniavo panašiai bei permainingai. Nors atrodė, jog Kauno "NTI – PN" labiau nori pergalės, tačiau svečiai stengėsi neatsilikti (47:41). Dar vieną puikią atkarpą sužaidę šeimininkai pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (54:41). Vis tik, ketvirtį sulidžiau užbaigė Veiverių "Amberis" ir po spurto 2:10 sumažino savo atsilikimą iki 5-ių taškų (56:51).

Lemiamo ketvirčio metu Kauno "NTI – PN" stengėsi neužleisti išsikovotų pozicijų ir nuolat pirmavo. Tačiau svečiai neketino pasiduoti be kovos ir stengėsi alsuoti varžovams į nugarą (62:56). Galiausiai Kauno "NTI – PN" nusprendė sudėlioti visus taškus ant "i" ir spurtavę 10:2 įgijo solidžią 14-os taškų persvarą. Per likusį laiką svečiai atsakė tik dvitaškiu ir tai nieko iš esmės nepakeitė. Kauno "NTI – PN" iškovojo pirmąją pergalę "Pavasario 2014" taurėje (72:60).

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 22 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Justinas Atkočaitis – 19 tšk. (13 atk. kam.), Almantas Atkočaitis – 16 tšk.

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 21 tšk., Vytautas Mocevičius – 18 tšk., Saimonas Pažėra – 11 tšk.

A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Sportijos“ ekipą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 03:51 val.)„Veiverių Amberis“ lengvai žengė į Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 ketvirtfinalį (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)BC „Gazuotas Pienas“ tik rungtynių finiše palaužė „Kauno NTI ‒ PN“ pasipriešinimą (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Mūšyje dėl pirmosios vietos E pogrupyje triumfavo Veiverių „Amberis“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:30 val.)„Compensa“ žengia į pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje, Veiverių „Amberis“ po pratęsimo palaužė A.S.K. „Persvara“–2nd (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Legioneriai“ pratęsime parklupdė Veiverių „Amberį“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 00:17 val.)