Lietuviški patiekalai vs Sparta (64:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“

2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1090

Pirmadienį, gruodžio 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp vietos "Lietuviškų patiekalų" (6/2) ir "Spartos" (5/2) ekipų. Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių į priekį pabėgę svečių krepšininkai laikė pranašumą savo rankose visas rungtynes, ko pasekoje iškovojo penktąją pergalę. 64:75 (12:21, 19:20, 11:18, 22:16).

Rungtynių pradžioje svečiai iškart spurtavo 1:9 ir taip atitrūko nuo varžovų, tačiau netrukus atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo ištirpdyti savo deficitą iki dviejų taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė taikliais metimais, po kurių sekė keli iš eilės "Spartos" taškai, leidę jiems ir vėl šiek tiek nutolti nuo varžovų. Įgytą pranašumą svečiai išlaikė iki kėlinuko pabaigos. 12:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau puolime dominavo "Spartos" krepšininkai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Įpusėjus kėlinukui svečių ekipos žaidėjai ir toliau sėkmingai rengė rezultatyvius išpuolius, tačiau kiek vėliau rezultatyvią atkarpą sužaidę "Lietuviški patiekalai" sumažino savo atsilikimą iki dešimties taškų. 31:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau tai buvo laikina, nes įpusėjus trečiam ketvirčiui "Spartos" žaidėjai surengė spurtą 0:11 ir padidino skirtumą tarp komandų jau iki dvidešimties taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkams dar pavyko nežymiai sušvelninti deficitą. 42:59.

Paskutinėje rungtynių dalyje "Lietuviški patiekalai" pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir sugebėjo surengti spurtą 14:2, kurio dėka skirtumas tarp ekipų ištirpo iki devynių taškų, tačiau laiku susiėmę "Spartos" krepšininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą, ko pasekoje nuaidėjus paskutiniam švilpukui šventė penktąją pergalę rezultatu 64:75.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Sobolis kalbėjo: "Manau, vienu momentu truputį atsipalaidavome, bet, kaip varžovai parodė kaip reikia ir gintis, ir pulti, sugebėjome susiimti ir išplėšti pergalę. Taip pat buvo gana neįprastas rungtynių laikas ir salė gana šaltoka, reikėjo šiek tiek laiko išsijudinti, bet, panašu, kad salės šeimininkus kamavo tokios pačios problemos".

"Lietuviški patiekalai": Henrikas Paulauskas – 32 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Martynas Gustainis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Vyšniauskas – 6 tšk.

"Sparta": Juozas Kajokas – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Antanas Kilas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 16 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Dumblo“ pergalių seriją nutraukė „Lietuviški Patiekalai“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:35 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:36 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)