Vilkijos Ecowood – Extradent vs BC „AMBI“ (85:42)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę

2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 22:56 val., peržiūros: 995

Gegužės 9 dieną, 20.30 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 komandos "Vilkijos Ecowood – Extradent" ir BC „AMBI“. Abi komandos susirinko negausiai – vos po 6 žaidėjus. Tad rungtynės vyko gana greitai, žaidėjai saugojosi pražangų, o pats žaidimas futbolo terminais kalbant "vyko į vienus vartus". „Vilkijos Ecowood – Extradent“ ekipa neturėjo vargo su savo priešininkais, komandų lygis aiškiai skyrėsi, o skirtumas augo su kiekviena minute. BC „AMBI“ komandai nepavyko išvengti sutriuškinimo, o rungtynės baigėsi rezultatu 85:42.

Pirmasis kėlinukas tokio didelio skirtumo tarp ekipų tikrai nežadėjo, nors greitai į priekį pabėgo "Vilkijos Ecowood – Extradent" krepšininkai, bet jų varžovai taip pat nesnaudė, o skirtumas nebuvo didelis ir siekė maždaug 7 taškus. Vistik stebint patį žaidimą aiškiai buvo galima matyti kaip lengvai taškus renka "Vilkijos Ecowood – Extradent" krepšininkai, kurie daugelį metimų atlikdavo tiesiog iš po krepšio ir tik kartais papiknaudžiaudavo tritaškiais. Tuo tarpu BC „AMBI“ komandai teko kaip reikiant pasistenkti puolant, nes varžovai dažnai perimdavo neatsargius perdavimus, o kova dėl atšokusių kamuolių buvo itin silpna jų vietą. Pajutę savo žaidimą "Vilkijos Ecowood – Extradent" krepšininkai jau antrojo kėlinuko metu ėmė sparčiai tolti, o skirtumas po truputį darėsi nepadorus. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 45:20.

Didelių pasiketimų neįvyko ir antroje rungtynių dalyje, "Vilkijos Ecowood – Extradent" komandos taiklumas kiek suprastėjo, žaidėjai dažnai metė skubotus metimus. Tuo tarpu BC „AMBI“ komandos žaidime nebuvo matyti didelio kovingumo, nors po prarastų kamuolių žaidėjai ir pykdavo vienas ant kito. Bene vienintelis M.Ungurys buvo sunkiai sulaikomas BC „AMBI“ ekipos gretose, o likę komandos nariai meistriškumu neprilygo savo oponentams. Galingai finišavę rungtynių pabaigoje "Vilkijos Ecowood – Extradent" krepšininkai sutriuškino savo varžovus, o rungtynės baigėsi rezultatu 42:85.

Vilkijos Ecowood – Extradent: Elvinas Vaičiūnas – 27 tšk. (7 perimt. kam.), Vaidas Gadliauskas – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Tumpa – 16 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Sinkevičius – 14 tšk.

BC „AMBI“: Mantas Ungurys – 24 tšk. (7 perimt. kam.), Vytautas Čypas – 11 tšk., Vaidotas Mačiulis – 3 tšk.

„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos palaužė Vilkijos „Ecowood ‒ Extradent“ penketuką (2014 gegužės 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Kauno“ ekipa nesunkiai įveikė „Vilkijos Ecowood- Extradent“ komandą. (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ komandą. (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:12 val.)„Green Death“ neatsiliko nuo mylimos komandos ir taip pat iškovojo pergalę (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kaunas“ sutriuškino tragiškai klydusią „BC AMBI“ ekipą. (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:52 val.)