Elektromontuotojas vs KK „Kauno partizanai“ (83:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1345

Lapkričio 18 dieną „KAuno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius KK „Kauno partizanus“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs tris pergales ir karta buvo pralaimėjęs. „Kauno partizanų“ sąskaitoje buvo keturios pergalės.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo „Kauno partizanai“, bet netrukus du taiklius metimus pataikė „Elektromontuotojas“ (4:3). Sužaidus šešias minutes „Elektromontuotojas“ turėjo keturių taškų persvarą (13:9). Įpusėjus aštuntai minutei „Kauno partizanai“ paprašė minutės pertraukėlės (15:11). Po jos komandos žaidė lygiai, o per likusį kėlinio laiką apsikeitė taikliais dvitaškiais (17:13).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu svečių tolimu metimu (17:16). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (26:20). Prasidėjus trečiai minutei tritaškį pataikė „Kauno partizanai“ (26:23). Po šio metimo spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (34:23). Septintą minutę „Elektromontuotojo“ pranašumas pradėjo mažėti. Įpusėjus rungtynėms šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą (38:33).

Įpusėjus antrai trečio kėlinio minutei komandas skyrė trys taškai (40:37). Netrukus spurtą pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė devynis taškus be atsako (49:37). Varžovų spurtą baigiantis pirmai kėlinio pusei nutraukė taiklus „Kauno partizanų“ tritaškis (49:40). Šeštą minutę šeimininkų persvara pasiekė 15 taškų (55:40). Į tai „Kauno partizanai“ atsakė penkiais taškais be atsako (55:45). Per likusias tris kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai, o „Elektromontuotojas“ baigė ketvirtį turėdamas 12 taškų pranašumą (61:49).

Prasidėjus trečiai ketvirto kėlinio minutei komandas skyrė devyni taškai (67:58). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno partizanai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (67:67). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (72:67). Netrukus tritaškį pataikė „Kauno partizanai“ (72:70). Visgi rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 83:72.

“Elektromontuotojas“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Kauno partizanai“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Šiandien nusiteikę buvome pozityviai. Žaidėme šiandien su grupės lyderiais. Tikėjomės, kad bus žymiai sunkiau. Nežinau, gal varžovai mus nuvertino ar kas atsitiko. Trečiame kėlinyje atsiplėšę buvome, bet ketvirto kėlinio pradžioje varžovai mus prisivijo. Atsipalaidavo gal kai kurie žaidėjai, nepataikėme laisvų metimų. Varžovai prisivijo, atsirado įtampa. Gale rungtynių sužaidėme užtikrintai ir laimėjome.“

„Kauno partizanų“ treneris A.Sukovas: „Gale rungtynių jautėsi nuovargis. Bandėme dar pasivyti ketvirtame kėlinyje, bet pritrūko mūsų kai kurių žaidėjų. Nedaug šiandien mūsų susirinko. Bandėme kovoti, bet klaidos ir nekrentantys į krepšį metimai mums trugdė. Sunku buvo grumtis su varžovų priekine linija. Labai stiprūs vyrai. Kaip minėjau, pas mus nebuvo kam pakeisti aukštaūgių, tas ir lėmė varžovų pergalę. Labai svarbios rungtynės buvo. Jei būtume laimėję, būtume užsitikrinę pirmą vietą grupėje. Liūdna, kad taip atsitiko.“

Elektromontuotojas: Arnas Gilius – 24 tšk., Marius Nenartavičius – 20 tšk. (16 atk. kam.), Marius Ivaškevičius – 13 tšk., Dovydas Znutas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

KK „Kauno partizanai“: Edvinas Zaurys – 26 tšk., Emilijus Petrauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Artūras Sukovas – 9 tšk. (8 rezult. perd.)

„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:20 val.)