Senukai vs KMT (66:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Įnirtingą kovą laimėjo „Senukai“

2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 885

Vasario 5 dieną įvyko Įmokių lygos antrojo etapo rungtynės, kuriose susitiko "Senukai" ir jų oponentai "KMT". Pirmąjį tarpusavio mača dideliu skirtumu laimėję "Senukai" šį kartą turėjo idėti daugiau pastangų norint turėti pranašumą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatu 16:12 pirmavo šeimininkai. "KMT" šioms rungtynėms puikiai nusiteikė ir kovojo dėl kiekvieno taško, po dviejų kėlinių jie jau pirmavo rezultatu 28:29. Trečiajame kėlinyje "Senukams" pavyko atitrūkti 6 taškais, tačiau dėka 6 R.Savulio taškų rezultatas tapo lygus, besaigiant kėliniui baudų metimais "Senukai" visgi užsitikrino 2 taškų pranašumą. (48:46). Ketvirtojo kėlinio pradžioje greitomis atakomis šeimininkai susikrovė 10 taškų persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje intriga grįžo ir apmaudžiai pramesti svečių metimai lėmė kad "Senukai" šventė pergalę rezultatu 66:62

Pirmajame kėlinyje komandos turėjo skirtingus pranašumus, "KMT" per 10 minučių metė 8 baudos metimus, kai jų varžovai nei vieno, tačiau tik 3 įmesti dvitaškiai iš 15 lėmė kad varžovai vienu žingsniu buvo priekyje. Taip pat "KMT" per pirmąjį kėlinį padarė tik vieną klaidą, "Senukai" jų padarė šešias. Po permainingo pirmojo kėlinio 3 taškų skirtumu pirmavo šeimininkai.

Antrojo kėlinio pirmojoje pusėje svečiai surengė spurtą 4:11 ir greitai perėmė iniciatyvą. Šiame kėlinyje "Senukai" susidūrė su netaikliais metimais, pataikę tik 2 dvitaškius, jie neturėjo šansų išlaikyti pranašumo, visgi besibaigiant kėliniui du pataikyti tritaškiai išlaikė tik vieno taško deficitą. Po antrojo kėlinio intriga dar labiau pakilo, komandas skyrė tik vienas taškas. (28:29)

Trečiasis kėlinys vyko labai permainingai, pirmieji savo sėkmingą atkarpą sužaidė "Senukai" užsidirbę 6 taškų pranašumą, po to sekė oponentų atsakymas ir rezultatas tapo lygus. Per paskutines minutes nei vienai komandai nepavyko užsitikrinti didesnio nei 2 taškų pranašumo. Šiame kėlinyje kaip ir pirmajame komandas skandino skirtingi dalykai, "Senukai" dažniau klydo, o "KMT" komanda išlaikė prastą pataikymo procentą. Prieš lemiamą kėlinį 2 taškų pranašumu galėjo džiaugtis šeimininkai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šių rungtynių favoritai šeimininkų ekipa dėka puikios gynybos ir tikslumo puolime per keletą minučių susikrovė net 12 taškų persvarą, visgi intriga nedingo kadangi oponentų komandos lyderis M.Zapalis ėmėsi iniciatyvos ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų, svečių komandą turėjo galimybę skirtumą sumažinti iki 1 taško, tačiau du baudos metimai skriejo pro šalį. Paskutinius 4 baudos metimus tiksliai realizavę šeimininkai nepaliko progų varžovams ir šventė pergalę rezultatu 66:62.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Zarackis sakė: Pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjome apie 30 taškų skirtumu, šiandien tikėjomės panašaus rezultato,galbūt blogai nusiteikėme. Varžovai buvo daug agresyvesni, visgi rungtynių pabaigoje turėjome daugiau jėgų ir sužaidėme užtikrinčiau.

"KMT" treneris M.Zapalis sakė: Mus pražudė netaiklūs metimai, kuriuos turime pataikyti. Šiandien gana gerai kovojome, galbūt pritrūko sėkmės, bei teisėjų keleto geresnių švilpukų.

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 11 tšk., Andrius Zareckis – 11 tšk., Donatas Norkevičius – 10 tšk.

KMT: Marius Zapalis – 17 tšk., Raimondas Savulis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Eimantas Šarkūnėlis – 11 tšk.

Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)Po atkaklios kovos „Senukai“ išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Galingai lemiamą ketvirtį sužaidę „KMT“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:41 val.)16 taškų deficitą panaikinę „Rapalos“ žaidėjai palaužė „Senukus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:42 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis visa galva pranašesni buvo „Senukai“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:35 val.) "Agava ASS & E+H" po permainingos kovos privertė pasiduoti "Senukų" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:40 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)