Dumblas vs R2P Sport – 2 (90:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 19:22 val., peržiūros: 936

Lapkričio 30 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Dumblas" priemė svečius "R2P Sport – 2". "Dumblas" buvo iškovojęs šešias pergales ir buvo pralaimėjęs vieną kartą. "R2P Sport – 2" sąskaitoje buvo trys pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė "Dumblas", bet netrukus "R2P Sport – 2" į tai atsakė dviem taikliais metimais (2:5). Trečią minutę į priekį išsiveržė "Dumblas" (6:5). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (14:15). Kėlinio pabaigoje "Dumblas" gynėsi be klaidų, o 14 pelnytų taškų jiems leido įgyti solidų pranašumą (28:15).

Antras kėlinys prasidėjo "R2P Sport – 2" dvitaškiu (28:17). Netrukus pirmus taškus ketvirtyje pelnė "Dumblas" (30:17). Komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus penkias minutes "Dumblas" turėjo 16 taškų persvarą (33:17). Šeštą minutę "R2P Sport – 2" priartėjo prie varžovų iki 12 taškų (33:21), bet netrukus "Dumblas" labiau nutolo (38:21). Devintą minutę du iš eilės tritaškius pataikė "Dumblas", po kurių šeimininkų pranašumas padidėjo iki 19 taškų (44:25). Per paskutinę minutę keturis taškus be atsako pelnė "R2P Sport – 2" (44:29).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė "R2P Sport – 2" (44:31). Antrą minutę spurtą pradėjo "Dumblas", kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (50:31). Vėliau persvarą pamažu didino "Dumblas". Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 26 taškai (63:37). "R2P Sport – 2" komandai buvo pavykę sumažinti varžovų pranašumą iki 21 taško (65:44), bet baigiantis kėliniui tritaškį pataikė R.Šiumeta (68:44).

Per pirmą ketvirto ketvirčio minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (70:46). Antrą minutę A.Račkus pataikė dvitaškį su varžovo pražanga (70:49). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 25 taškai (81:56). Septintą minutę du tritaškius pataikė "R2P Sport – 2" (81:62).Netrukus į tai tritaškiu atsakė T.Bulotas, o vėliau tris iš eilės dvitaškius pataikė A.Adomaitis (90:62). Rungtynės baigėsi rezultatu 90:64.

"Dumblas" iškovojo septintą prgalę, o "R2P Sport – 2" pralaimėjo penktą kartą.

"Dumblo" treneris Saulius Steikūnas paklaustas, ar komanda šiandien žaidė gerai, atsakė: "Nepasakyčiau, kad labai gerai, dar turime rezurvų." Paklaustas, ko trūko komandos žaidime, treneris atsakė: "Susikaupimo. Buvo prognozuota pergalė, todėl žaidėjai nebuvo susikaupę. Sekančios rungtynės bus labai svarbios"

"R2P Sport – 2" komandos žaidėjas Edvinas Karpavičius: "Palyginus šiandien žaidimas mums nesigavo. Labai daug klaidų darėme tiek gynyboje, tiek puolime, neapsigynėme. Pradžioje pirmo kėlinio atrodė dar viskas gerai, bet vėliau paleidome varžovus ir tai lėmė pralaimėjimą." Paklaustas, ar komandai netrūko susikaupimo, treneris atsakė: "Buvo kažkoks atsipalaidavimas. Senai tokias rungtynes žaidėme, kad būtume taip atsipalaidavę."

Dumblas: Tadas Bulotas – 18 tšk., Lukas Steikūnas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Rimantas Šiumeta – 12 tšk., Paulius Žekonis – 10 tšk. (10 rezult. perd.)

R2P Sport – 2: Arvydas Račkus – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Edvinas Karpavičius – 17 tšk., Ričardas Petraitis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„KMAIK“ komanda neatsilaikė, antrojoj rungtynių pusėje, prieš „R2P Sport-2“ komanda. (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:14 val.)Pirmasis „C“ lygos „Mažosios“ taurės dalyvis ‒ „R2P Sport ‒ 2“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:23 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)