ROBOTUKŲ ARMIJA vs BC STUDENTAI (80:62)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Antroje rungtynių pusėje "Robotukų Armija" įrodė savo pranašumą

2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 1644

Sekmadienį, Kovo 3 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės M pogrupio komandų: „Robotukų Armijos“ (šeimininkai) ir BC „Studentų“ (svečiai) ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje vyko gan atkakli kova, tačiau trečiajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo ir įgijo saugų dvidešimties taškų pranašumą, leidusį jiems iškovoti pergalę. Rungtynių rezultatas – 80:62 (21:17, 14:12, 26:12, 19:21).

Pirmas kėlinukas prasidėjo atkaklia kova. Abi komandos keitėsi tiksliomis atakomis, tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo šešių taškų pranašumą. Svečių komandos tritaškiai leido jiems sumažinti skirtumą, bet šeimininkai vis tik neleido priartėti savo varžovams ir kėlinį užbaigė sėkmingomis atakomis. Rezultatas po kėlinio – 21:17.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo agresyviu žaidimu. Tai leido jiems išprovokuoti daug pražangų ir mesti baudų metimus, tiesa, dauguma jų buvo netaiklūs. Tačiau šeimininkai vis tiek šiame ketvirtyje sugebėjo padidinti savo pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:29.

Trečias kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 12:0. Tai leido jiems įgyti jau šešiolikos taškų pranašumą. O kiek vėliau skirtumas buvo išaugęs ir iki dvidešimt trijų taškų. Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai ir šiek tiek sumažino savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinių – 61:41.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo lygia kova. Šeimininkas kurį laiką pavyko išlaikyti savo pranašumą, tačiau kėliniui jau įpusėjus svečiai ėmė mažinti skirtumą. Jie pelnė devynis taškus be atsako ir taip sumažino skirtumą iki trylikos taškų. Tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti. Šeimininkai kėlinio pabaigoje vėl susigražino turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 80:62.

Šeimininkų komandos treneris K.Budnikas sakė: „Trečias kėlinys viską ir lėmė. Tai buvo blogai sužaistas kėlinys. Varžovai susikrovė didelę persvarą, kuri ir lėmė mūsų pralaimėjimą.“

Svečių komandos treneris M.Viršilas sakė: „Žaidėm labai smarkiai improvizuodami, kaip visą laiką. Trečiam kėlinį ta mūsų improvizacija pasiekė gražiausią etapą, o paskui viskas susiklostė gerai. Dabar ruošimės lemiamam mūšiui. Būtų smagu šiemet ginti čempionų titulą.“

"Robotukų Armija" - Gediminas Šuklevičius 29 taškai (12 atkovotų kamuolių, 37 naud. balai), Arūnas Eitutis 15 taškų, Edvinas Medišauskas 11 taškų.

BC "Studentai" - Dominykas Apšega 15 taškų, Martynas Macas 13 taškų, Mantvydas Leknickas 11 taškų (5 išprovokuotos pražangos).

"Kauno Rami" antroje rungtynių pusėje iškovojo pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:23 val.)"Šernai" rungtynių pabaigoje palaužė "Robotukų armiją" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)"Baltic transline" be vargo įveikė "Robotukų armijos" pasipriešinimą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Ambi" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:09 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)Įspūdingai sužaisto antrojo kėlinuko dėka "Robotukų armija" iškovojo pergalę (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:18 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Robotukų Armija" laimėjo jau slystančias iš rankų rungtynes (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:52 val.)Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)