Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs SK „Neveronys“ (77:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 12 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius

2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 11:12 val., peržiūros: 1278

Penktadienį, vasario 12 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp vietos Birštono SC ‒ „Olimpo“ bei SK „Neveronių“. Jau pirmajame kėlinyje išryškėjo gan aiškus šeimininkų ekipos pranašumas. Jie be didesnio vargo sėkmingai užpuldavo varžovų krepšį, o tuo tarpu svečiams gana sudėtingai sekėsi užpulti. Vėliau svečiai pradėjo rodyti šiokius tokius gyvybės ženklus ir buvo paviję vietinius, tačiau kur kas brandesnį žaidimą sužaidė Birštono ekipa ir taip patiesė pogrupio lyderius.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 9:0 Birštono SC – „Olimpo“ spurtu per nepilnas dvi minutes. Galiausiai tuomet pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa, tačiau tuomet sekė dar vienas 9:0 birštoniečių spurtas, po kurio jie jau buvo įgavę 16-os taškų pranašumą. Galiausiai tuomet krepšys atsirišo ir SK „Neveronys“ ekipai, kurie pelnė septynis taškus be atsako. Tuomet sekė pusantros minutės taškų badas abejoms komandoms, o pirmieji jį nutraukė svečiai ir pelnė dar keturis taškus, tad bendrai sukūrę 11:0 spurtą. Kėlinuko pabaigoje Birštono ekipai dar pavyko pataikyti tolimą metimą, tad jie vėl kiek padidino pranašumą, o po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 23:15. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gan apylygiai, tad skirtumas ir laikėsi maždaug toks pats, koks buvo ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui. Vėliau Birštono komandai pavyko vėl įgauti dviženklį pranašumą, tačiau netrukus komandas skyrė vos du taškai. Prieš pat kėlinio pabaigą, „Olimpo“ ekipai buvo pavykę įgyti penkių taškų atotrūkį, tačiau kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė „Neveronių“ ekipa. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 37:34.

Trečiajojo kėlinuko pradžioje kiek geriau sekėsi birštoniečiams, kurie mažais žingsneliais didino savo pranašumą, tačiau netrukus komandas vėl tebeskyrė vos trys taškai. Visgi, šeimininkai vėl pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų, o kėlinuką jie užbaigė pelnydami penkis taškus be atsako ir taip įgijo dešimties taškų pranašumą. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 60:50. Ketvirtąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir spurtavo 8:0, taip braukdami atsilikimą iki dviejų taškų. Po trijų minučių tylos, pirmuosius taškus šiame kėlinyje pelnė ir šeimininkai. Vėliau jie dar pelnė penkis taškus be atsako ir vėl įgijo kiek saugesnį, septynių taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais dvitaškiais metimais, kas buvo pakankamai neparanku svečių komandai, nes laikas buvo ne jų pusėje. Tuomet Birštono ekipos žaidėjas J.Tamošiūnas pelnė penkis taškus paeiliui bei taip šeimininkams leido įgyti dviženklį pranašumą, likus žaisti vos dvi minutes. Vėliau „Neveronių“ ekipa dar bandė gelbėtis mėtydami tritaškius metimus, tačiau šie skrido pro šalį ir taip jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą šios dienos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 77:68.

V.Kapačinskas (Birštono SC ‒ „Olimpas“):
„Labai džiaugiamės. Buvom nusiteikę kovoti. Visą laiką galvojau, kad pritrūks mums jėgų, žaidėjų, bet nepritrūko. Tuom ir džiaugiamės“.

J.Virbickas (SK „Neveronys“):
„Antra sudėtis šiandien „nepaėjo“ tiesiog. Šiek tiek išsiderino komandinis žaidimas lankomumo dėka. Bet tikimės, kad atkrintamosiose sužaisime taip, kaip mokame“.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 26 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 20 tšk., Dovydas Peldžius – 13 tšk.

SK „Neveronys“: Laurynas Stankevičius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Petkevičius – 13 tšk., Erikas Rakickas – 12 tšk., Antanas Macys – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Bištono SC „Olimpas“ pasiekė pergalę nerezultatyviuose varžybose. (2015 spalio 27 d., antradienis, 00:06 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Pirmasis „VU KHF“ ir Birštono SC ‒ „Olimpo“ susitikimas baigėsi lygiosiomis (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:23 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)