BC „Ambi“ vs Abstinentai (43:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą

2015 sausio 20 d., Antradienis, 00:32 val., peržiūros: 1077

Pirmadienio vakarą VDU sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Abstinentai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Abstinentai" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos. "Abstinentai" įveikė BC "Ambi" ekipą rezultatu - 43:64.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Abstinentai", kurie per keletą minučių įgijo dviženklį pranašumą ( 2:12). Po minutės pertraukėlės BC "Ambi" ekipai pavyko susitvarkyti su savo gynyba ir apmažino skirtumą iki 8 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai ir atstatė dviženklį pranašumą – 8:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, bet po dviejų taiklių S.Grėbliausko tritaškio metimų BC "Ambi" priartėjo iki penkių taškų ( 16:21). Vis dėlto, šeimininkams nepavyko išlaikyti sėkmingo puolimo, o tuo pasinaudoję "Abstinentai" sugebėjo laimėti kėlinuko pabaigą 11:2, kur prieš ilgąją pertrauką susikrovė 14 taškų pranašumą – 18:32.

Po ilgosios pertraukos "Abstinentai" padidino pranašumą iki 18 taškų. Po minutės pertraukėlės BC "Ambi" ekipa sugebėjo užpulti keletą greitų atakų ir skirtumą sumažino iki trilykos ( 28:41). Likus žaisti apie tris minutes nė viena ekipa neįrodė didesnio savo pranašumo ir prieš paskutinį kėlinuką svečiai turėjo keturiolikos taškų pranašumą - 32:46.

Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo dviems tolimais tritaškais metimais, tačiau iškart sulaukė atsako iš BC "Ambi" ekipos ir skirtumas išliko tryliką taškų ( 39:52),."Abstinentai" toliau nestabdė apsukų ir sugebėjo laimėti atkarpą 9:0, kur pranašumas išaugo iki 23 taškų. Per likusias minutes BC "Ambi" sušvelnino skirtumą tik dviems taškais – 43:64

S.Banaitis "Abstinentai" komandos treneris:" Susirinkome draugiškai nusiteikę. Žinojome, kad varžovai yra silpnesnis už mus. Pataikėme gerai tritaškius metimus ir tas lėme mūsų pergalę. Varžovai kovo irgi iš peties."

BC „Ambi“: Julius Povilaitis – 12 tšk., Karolis Dulinskas – 10 tšk., Saulius Grebliauskas – 10 tšk.

Abstinentai: Marius Liepa – 26 tšk., Mantautas Patašius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk.

„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:44 val.)„Abstinentai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)