Kauno aerouostas & Lana lecta vs Rapala (67:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 21:50 val., peržiūros: 1017

Sekmadienio vakarą LSMU sporto salėje (Jankaus g.2) įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (šeimininkai) ir "Rapala" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova, taškas į tašką. Trečiajame ketvirtyje „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo pavykę įgauti dviženklį pranašumą, tačiau "Rapala" krepšininkai pademonstravo tikrą kovingumą ir charakterį , kur ne tik kad ištirpdė skirtumą, bet ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 67:75.

Rungtynės prasidėjo "sausa" atkarpa "Rapalos ( 0:9). Po minutės pertraukėlės šeimininkų puolimas atsigavo ir skirtumą sumažino iki penkų taškų, o dar po keletos minučių ir iki dviejų taškų ( 14:16). Likus žaisti apie dvi minutes "Rapala" sėkmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir atstatė penkų taškų pranašumą. Rezultatas – 14:19.

Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa, kuri per keletą minučių panaikino deficitą ir įsiveržė pirmą kartą šios dienos rungtynėse ( 31:26). Lauryno Kalėdos keturi taškai sumažino svečių skirtumą iki minimumo. Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir pranašumas nekito, Du tolimi G.Mickevičiaus tritaškiai metimai leido "Rapala" ekipai persverti rezutlatą į savas rankas. Rezultatas po dviejų kėlinių – 38:40.

Trečiąjį ketvirtį „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pradėjo nesustabdomai ir įgijo aštuonių taškų pranašumą, o dar po keletos minučių ir dešimties taškų atotrūkį ( 55:45). Po minutės pertraukėlės "Rapala" pademonstravo tikrą kovingumą ir kietą gynybą, kur tai leido iki kėlinuko pabaigos sumažinti skirtumą iki minimumo. Rezultatas – 55:54.

Paskutinio ketvirčio pradžioje šeimininkai niekaip nerado priešnuodžio prieš M.Pažėrą, kurio pelnyti devyni taškai paeiliui leido "Rapala" ekipai įgyti 8 taškų pranašumą ( 57:65). Povilo Grikšto tritaškis metimais sumažino skirtumą iki penkių taškų. Po minutės pertraukėlės L.Kalėdos pastangomis "Rapala" padidino pranašumą iki 10 taškų. Likus žaisti apie dvi minutes „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipai pavyko sumažinti perpus skirtumą, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Rapala", kuri iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 67:75.

Po laimėtų rungtynių "Rapala" treneris, G.Mickevičius, teigė:"Šiandien yra istorinė pergalė "Rapalai". Nugalėjome stiprią komandą. Pademonstavo puikų kovingumą, tikiuosi ir toliau taip kovingai žaisime."

Kauno aerouostas & Lana lecta: Povilas Valaitis – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 14 tšk., Darius Kuzmickas – 12 tšk.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Mickevičius – 14 tšk., Raimundas Mickevičius – 11 tšk.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)