Lietuvos dujos vs Kauno aerouostas & Lana lecta (50:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale

2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1166

Kovo 16 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmasis aštuntfinalio mačas, įmonių lygos „Rind“ pirmenybėse, tarp aikštelės šeimininkų „Lietuvos dujos“ ir svečių „Kauno aerouostas & Lana lecta“ komandų. Nuo pirmųjų minučių užvirė įnirtinga kova, tačiau puikiai gynyboje žaidę svečiai jau po pirmojo kėlinuko susikrovė 9 taškų pranašumą – 17:8. Antrajame kėlinyje komandos žaidė koja kojon, ir skirtumas tarp komandų beveik visada svyravo tarp 7-10 taškų. Po dviejų kėlinių „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo priekyje rezultatu – 36:25. Po ilgosios pertraukos „Lietuvos dujos“ visiškai subyrėjo, patys nesugebėdavę užpulti jie visiškai sustojo ir gynyboje. Trečiąjį kėlinuką svečiai laimėjo net 28:9, ir susikrovė triuškinantį pranašumą – 64:34. Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas, tačiau ir šį kėlinį užtikrintai laimėjo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ – 30:16. Galutinis rezultatas – 94:50.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 13:2. Jau nuo pirmųjų minučių išsiveržę į priekį „Kauno aerouostas & Lana lecta“ viso kėlinio metu diktato savo sąlygas, ir dėka puikios gynybos laimėjo pirmąjį kėlinį – 17:8.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai atkakliai. Kėlinio pradžioje „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo susikrovę jau 16 taškų pranašumą – 26:10. Tačiau vėliau šeimininkai prabudo ir priartėjo iki 7 taškų – 31:24. Visgi kėlinio pabaigoje Povilas Valaitis pataikė tolimą metimą ir po dviejų kėlinių svečiai pirmavo dviženklia persvara – 36:25.

Iškarto po ilgosios pertraukos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ surengė spurtą 12:2 ir susikrovė 21 taško persvarą – 48:27. Tačiau ir tai buvo ne pabaiga. Svečiai šiame kėlinyje visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir tiesiog dominavo aikštėje. Kėlinio pabaigoje Povilas Valaitis ir Šarūnas Dimša pataikė po tritaškį ir svečių pranašumas sužaidus 3 kėlinius siekė jau 30 taškų – 64:34.

Paskutinis kėlinys jau buvo tik formalumas. „Kauno aerouostas & Lana lecta“ turėdami užtikrintą persvarą paskutiniajame kėlinyje leido pažaisti ir mažiau žaidžiantiems žaidėjams, tačiau ir jie vaizdo aikštelėje negadino. Anaiptol jie prisidėjo prie dar vieno užtikrintai laimėto kėlinio – 30:16. Galutinis rezultatas skelbė užtikrintą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ komandos pergalę – 94:50.

Po šios pergalės „Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Po rungtynių Tomas Ananka („Kauno aerouostas & Lana lecta“) džiaugėsi pergalę ir sakė:

Pagaliau susirinkome beveik visi, trūko tik vieno žaidėjo. Ir esant pilnos sudėties galime labai gerai žaisti.

Lietuvos dujos: Rokas Marcinkevičius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Mantvydas Gečionis – 11 tšk., Merūnas Insoda – 10 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Povilas Valaitis – 25 tšk., Šarūnas Dimša – 23 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.), Tautvydas Žioba – 16 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Kauno aerouosto & Lana lecta“ ir „Hidraulinių sistemų“ tarpusavio serijoje prireiks lemiamų trečių rungtynių (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:30 val.)