KM „Žalgiris“ vs Ariogala (93:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Ariogala“ komandą.

2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 18:49 val., peržiūros: 1140

Lapkričio 11 dieną 17:15 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „C” lygos komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir „Ariogala“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 93:55 (30:18, 24:13, 21:14, 18:10).

Rungtynes komandos pradėjo abi turėdamos vienodai trumpus suoliukus, vos po vieną keitimą. Nepaisant to, rungtynių pradžia buvo gan rezultatyvi. Komandos per pusę kėlinio sumetė po 4 tolimus metimus paeiliui. Antroje kėlinio pusėje svečiams taip gerai nekrito tolimi metimai, o po krepšiu stovėjo stipri varžovų gynyba, tad „Ariogalos“ rezultatyvumas nutrūko ir iki kėlinio galo surinko 18 taškų. Priešingai negu varžovų, „Žalgirio“ komandos atstovai toliau puikiai pataikė ir surinko per kėlinį 30 taškų (8 trit.). Antrojo kėlinio pradžia buvo tiek pat nerezultatyvi, kiek rezultatyvus buvo pirmasis kėlinys. Per pusę kėlinio komandoms pavyko sužaisti rezultatu 5:2. Vėliau sekė minutinė pertraukėlė, po kurios komandos pradėjo rinkti taškus. Kiek daugiau jų surinko KM „Žalgiris“ ir po dviejų kėlinių jau buvo sukaupę solidžią 23 taškų persvarą (54:31).

Trečiajame kėlinyje „Ariogalos“ komanda turėjo spręsti problemas ir bandyti pasivyti varžovus. Tačiau jaunieji varžovai alino svečius savo jaunatviška energija ir skirtumas tarp komandų tik didėjo. Taip pat patys šeimininkai šiek tiek jautė nuovargį ir sužaidė nerezultatyviausią savo kėlinį, tačiau skirtumą padidinti pavyko ir po trijų kėlinių priekyje žalgiriečiai rezultatu 75:45. Ketvirtajame kėlinyje liko tik sutvarkyti formalumus. „Ariogala“ komandai praktiškai nebuvo vilčių atlošti 30 taškų deficitą per paskutinį kėlinį, galėjo tik sumažinti atsilikimą, tačiau „Žalgiris“ nebuvo linkę nuolaidžiauti ir padidino pranašumą iki 38 taškų ir šventė pergalę rezultatu 93:55.

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.) KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:41 val.)KM „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį prieš „Be derinių“ (62:57) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)