Laipsniai vs LSK „Technoera“ (66:80)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 spalio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą

2015 spalio 12 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1055

Spalio 12-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ „Iššūkio“ turnyro ketvirtfinalio mūšis tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „Laipsnių“ ir svečių teisėmis atvykusios LSK „Technoeros“.

Rungtynių starte vyko atkakli bei permaininga kova ir abi komandos turėjo progos pasidžiaugti persvara savo pusėje. LSK „Technoerą“ pirmosiomis minutėmis į priekį vedė sėkmingi T.Kepežinsko reidai, tačiau „Laipsniai“ tiksliai šaudė iš toli ir ne tik neatsiliko, bet ir sugebėjo šiek tiek atitrūkti. Po M.Liepos ir M.Patašiaus taiklių metimų rezultatas tapo 15:10, tačiau antroje kėlinio pusėje M.Čekanavičiaus bei E.Vaitekausko duetas iniciavo spurtą 0:6 persvėrė rezultatą svečių naudai (15:16). Visgi ketvirčio pabaigoje estafetę vėl perėmė „Laipsniai“, kurie sėkmingiau baigė pirmąją dvikovos dalį ir pirmąsias 10 minučių laimėjo rezultatu 21:18.

Antrojo kėlinio pradžioje po dvitaškį su pražanga realizavo T.Kepežinskas bei Ž.Radzevičius ir 6 taškai be atsako leido LSK „Technoerai“ apversti viską aukštyn kojomis (21:24). Tiesa pranašumu savo pusėje svečiai pasidžiaugė pakankamai trumpai. Po tritaškį įsūdė M.Liepa ir M.Balsys ir persvėrė rezultatą „Laipsnių“ naudai (27:26), o netrukus M.Patašius sutvirtino pozicijas iki 4 taškų (30:26). Kurį laiką aikštės šeimininkai išliko priekyje, tačiau antroje ketvirčio pusėje LSK „Technoeros“ krepšininkai tapo kur kas aktyvesni ir kovingesni. T.Kepežinsko iniciuotas spurtas 0:8 padėjo svečiams ne tik pasivyti priešininkus, bet ir atitrūkti 5 taškais (35:40). Paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis M.Čekanavičius bei E.Vaitekauskas suteikė ne itin gausiam savo komandos atsarginių žaidėjų suoleliui dar daugiau džiaugsmo ir įpusėjus susitikimui ekipas skyrė 8 taškai – 37:45.

Po didžiosios pertraukos šiek tiek geriau sekėsi „Laipsniams“ ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų (43:47). Tiesa tuomet LSK „Technoera“ vėl čiupo žaidimo vadžias į savo rankas, spurtavo 0:7 ir pirmą kartą šios dienos mače įgijo dviženklį pranašumą (43:54). Nebeturintys kur trauktis „Laipsniai“ vėliau bent jau pristabdė priešininkų puolimą ir neleido atsilikimui dar labiau išaugti. Visgi aikštelės šeimininkų puolimas buksavo ir tai neleido ženkliai priartėti. Po dar vieno E.Vaitekausko dvitaškio, LSK „Technoera“ nutolo didžiausiu iki šiol turėtu pranašumu (47:61), bet per likusias sekundes M.Patašius truputį pokoregavo šį skaičių ir prieš lemiamą rungtynių dalį rezultatas buvo 49:61.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis svečiai taškus rinkosi tolimais metimais, tačiau taškų rinkimosi varžybose šioje atkarpoje geriau sekėsi „Laipsniams“. Aikštės šeimininkai surengė spurtą 9:3 ir pjovė nuostolius iki vienženklės ribos (58:67), bet varžovai nesuminkštėjo. LSK „Technoera“, nors ir turėdama gerokai trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį, nerodė nuovargio ženklų ir netrukus ėmė tvirtinti pergalės kontūrus. Po E.Vaitekausko bei T.Kepežinsko dvitaškių skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų (64:79), o per likusį laiką „Laipsniams“ nepavyko pakeisti susitikimo tėkmės ir pergalę savo rankose išlaikė LSK „Technoera“. Galutinis rungtynių rezultatas 66:80.

Po dvikovos LSK „Technoeros“ atstovai operatyviai paliko salę ir jų pakalbinti nepavyko. Tuo tarpu vienas iš „Laipsnių“ ekipos žaidėjų tepasakė „Ko nori?“ ir rungtynių komentuoti nepanoro.

LSK „Technoeros“ pergalės kalviais buvo T.Kepežinskas (36 tšk., 6 rez. p., 7 išpr. pr., 38 naud. b.), E.Vaitekauskas (14 tšk., 5 per. k.), M.Čekanavičius (10 tšk., 17 atk. k., 6 per. k.), J.Ambrutis (10 tšk.) ir Ž.Radzevičius (5 tšk.).

„Laipsnių“ komandoje pasižymėjo M.Patašius (22 tšk., 12 atk. k., 5 išpr. pr., 38 naud. b.), M.Balsys (10 tšk.), A.Jurkšaitis (10 tšk., 10 atk. k.), M.Liepa (10 tšk., 5 rez. p.) ir L.Palivanas (6 tšk., 9 atk. k.).

„Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ „Iššūkio“ turnyro pusfinalyje LSK „Technoeros“ laukia akistata su „Galeros“ ir „BK Centre“ poros nugalėtojais.

LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)Atkaklioje ir pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje sunki „Vieningas Kaunas“ komandos pergalė prieš „Laipsnius“ (2015 spalio 10 d., šeštadienis, 00:08 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesunkiai susidorojo su „Laipsniais“ (2015 spalio 02 d., penktadienis, 22:31 val.)„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Laipsniai“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:19 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 20:58 val.)