OMEGA vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (92:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 14 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Visas rungtynes pirmavusi "Omega" šventė pergalę

2012 gruodžio 15 d., Šeštadienis, 00:39 val., peržiūros: 2993

Penktadienį gruodžio 14d. Ringaudų pradinėje mokykloje įvyko "Įmonių lygos" rungtynės tarp šeimininkų "Omegos" ir svečių "Vėjų Linijos & Garliavos duonos". Šiose rungtynėse visą laiką priekyje išsilaikė "Omega", neleisdami varžovams galvoti apie kitokį scenarijų. Nors ir svečiai pralaimėjo sąlyginai nedidele persvara (14 taškų), tačiau jiems intrigos į žaidimą įnešti nepavyko, rezultatas palaipsniui vis didėjo, o galutinis buvo (92-78).

Pirmąjį kėlinuką pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas Edgaras Matusevičius, kiek vėliau sekė Lauryno Varno atsakymas. Šiame ketvirtyje komandos žaidė gan rezultatyvų žaidimą, kaip ir visose rungtynėse, ypač šeimininkai, jie viso pelnė net 92 taškus. Tad galima numanyti, kad žaidimas buvo daugiau paremtas puolimu negu gynyba, o ir pačios rungtynės nebuvo emocingos, po pirmo kėlinuko 5 tašku persvarą buvo pastvėrę šeimininkai.

Antrame kėlinuke vaizdas mažai keitėsi lyginant su pirmu, komandos žaidė atakuojantį krepšinį, rengdavo greitas atakas, žengdavosi retai, tai aktualu labiau buvo "Vėjų Linijos & Garliavos duonos" komandai, kadangi jie susirinko tik penkiese ir neturėjo keitimų. Šį kėlinį vėl laimėjo šeimininkai, tačiau dabar jau kiek mažesne persvara, 2 taškais.

Po ilgosios pertraukos niekas nepasikeitė, nors svečiai turėjo kažką keisti žaidime norint laimėti pergalę. "Omega" toliau drąskė "Vėjų Linijos & Garliavos duonos" gynybą, ir per šį kėlinį pelnė daugiausiai taškų iš visų – 26. Svečius pradėjo spausti ir dviejų žaidėjų surinktos keturios asmeninės pražangos, tai Andriaus Railos ir Evaldo Žiedelio. Dar viena pražanga būtų šią ekipą palikę žaisti keturiese, jų pačių laimei pastarieji žaidėjai neišsibaudavo.

Paskutinis ketvirtis jau buvo labiau formalumas, skirtumas buvo gan didelis, ir jį panaikinti buvo tikrai sunku. Visgi svečiai kovojo ir jiems pavyko šį kėlinuką sužaisti lygiai (22:22), tai daugiausiai ką šiose rungtynėse jiems pavyko padaryti.

po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris nedaugžodžiavo :

Atrodo, kad buvo nesunkios rungtynės ?

"Buvom pakankamai gerai pasiruošę, sužaidėme pagal planą."

"Vėjų Linija & Garliavos duona" : Andrius Raila 25 naud. balai (dvitaškiai 10/10)

Omega : Edgaras Matusevičius 35 naud. balai (dvitaškiai 16/14) ir Leonas Kontvainis 28 naud. balai (dvitaškiai 19/13, 10atk.k)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Zekas2012 gruodžio 18 d., 14:42 val.

O kur Vytas, Giedrius..?

Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Omega" pasiekė nesunkią pergalę (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:23 val.)Itin nervingose rungtynėse „Omega“ iškovojo pergalę prieš „Rapalos“ ekipą (2012 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:04 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo antrąją pergalę naujame sezone (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)"Lietuvos geležinkeliai" per anksti patikėjo pergale ir gavo skaudų antausį (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 19:40 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Įmonių" lygos trileryje - "Kauno grūdų" pergalė (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:41 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Omega" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 19:48 val.)Virgilijaus Balaišio tritaškis metimas lėmė "Lietuvos Dujų" pergalę (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 19:21 val.)