DNC Eoltas & ISL Santermita vs Karo medicinos tarnyba (79:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 1004

Sausio 10-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio akistata tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „DNC Eolto & ISL Santermitos“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkų.

Pirmoji susitikimo minutė praėjo be rezultatyvių atakų, bet vėliau savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai (2:0). Visgi, vėliau „Karo Medicinos Tarnyba“ kur kas sėkmingiau kurėsi progas, tačiau pataikė tik 1 iš 4 baudos metimą ir nepasinaudojo puikia galimybe perimti šturvalą. Tiesa, netrukus svečiai realizavo porą dvitaškių ir įsiveržė į priekį (2:5). Vis delto, po šio epizodo „Karo Medicinos Tarnybos“ puolime stojo 5 minučių štilis, kurio metu „DNC Eoltas & ISL Santermita“ negailestingai draskė varžovų gynybą. Šią atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 16:0 (10 taškų pridėjo T.Každailis) ir pasiuntė priešininkus į ankstyvą nokdauną (18:5). „Karo Medicinos Tarnybos“ tylą nutraukė M.Juščius (18:8), bet ketvirčio tiesiojoje „DNC Eolto & ISL Santermitos“ puolimas netylėjo ir dar 5 taškai be atsako padėjo šiai ekipai po pirmųjų 10 minučių susikrauti 15 taškų bagažą – 23:8.

Antrojo kėlinio starte „Karo Medicinos Tarnyba“ netylėjo, tačiau į savo dvitaškius sulaukė varžovų tritaškių ir deficitas netirpo. Po kurio laiko dominuojanti „DNC Eolto & ISL Santermitos“ komanda sudavė oponentams dar keletą skaudžių smūgių ir sparčiai didino savo taškų kraitį. E.Zaidelio ir D.Budgino taiklūs šūviai padidino atstumą tarp ekipų iki 22 taškų (34:12), o antroje kėlinio pusėje I.Vanago vedami aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 ir nutolo 27 taškų skirtmu (42:15). Paskutinėmis pirmosios susitikimo pusės minutėmis „DNC Eoltas & ISL Santermita“ dar šiek tiek sutvirtino savo pozicijas ir įpusėjus mačui džiaugėsi solidžiu, 29 taškų pranašumu – 46:17.

Po didžiosios pertraukos „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkai sukruto ir tapo kur kas aktyvesni bei tikslesni puolime. Tai leido svečiams šiek tiek apkarpyti atsilikimą, tačiau išvengti spragų gynyboje „Karo Medicinos Tarnybai“ nepavyko ir atstumas tarp komandų beveik stovėjo vietoje. Pirmoje kėlinio pusėje „DNC Eolto & ISL Santermitos“ atotrūkis pasiekė žemiausią ribą šiame ketvirtyje (50:26), bet arčiau aikštės šeimininkai varžovų neprisleido. Nuaidėjus švilpukui, skelbiančiam trečiosios rungtynių dalies pabaigą, „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išliko vienvaldžiais padėties šeimininkais – 61:35.

Paskutiniame kėlinyje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ šiek tiek atleido vadeles ir leido sau daugiau paimprovizuoti. Tai šiek tiek tiek numušė aikštelės šeimininkų rezultatyvumo kreivę žemyn, tačiau iki pat dvikovos finišo ši komanda kontroliavo įvykius aikštėje. Keletą sėkmingų atkarpų sužaidę „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkai dar truputį pasispardė (70:47), bet mačo pabaigoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įtvirtino pergalę ir triumfavo rezultatu 79:53.

Donatas Budginas („DNC Eoltas & ISL Santermita“):

Šiandien jau pirmuosiuose dvejuose kėliniuose išsprendėte reikalus su varžovais ir įpusėjus rungtynėms turėjote 29 taškų atsargą. Kas įtakojo tokį susitikimo scenarijų?

„Mūsų šiandien susirinko beveik pilna sudėtis, o varžovai, nežinau, ar jie visi buvo ar ne, bet jie šiandien tikrai silpnai atrodė ir galima sakyti žaidė penkiese ar šešiese. O mūsų tempas buvo greitesnis ir pataikėm šiandien visai neblogai.“

„Karo Medicinos Tarnybos“ atstovai rungtynių nekomentavo.

„DNC Eolto & ISL Santermitos“ pergalės kalviais buvo T.Každailis (19 tšk., 12 atk. k., 2 bl.), D.Budginas (18 tšk., 9 rez. p.), E.Zaidelis (14 tšk., 9 atk. k., 5 rez. p., 7 išpr. pr.), I.Vanagas (12 tšk.) ir Ž.Kaminskas (7 tšk., 13 atk. k., 5 rez. p., 5 per. k.).

„Karo Medicinos Tarnybos“ gretose išsiskyrė D.Vaitkevičius (16 tšk., 7 atk. k., 9 rez. p.), A.Kvedaravičius (12 tšk., 6 atk. k., 5 per. k.), M.Juozulevičius (8 tšk., 6 atk. k.), M.Juščius (7 tšk., 13 atk. k., 6 per. k.) ir M.Zapalis (7 tšk., 6 atk. k.).

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje iškovojo pirmąją pergalę po trijų iš eilės pralaimėjimų (1-3). „Karo Medicinos Tarnybos“ sąskaitoje abi nesėkmės (0-2).

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)