Kauno liberalai vs Baltic Logistic Solutions (46:70)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Baltic Logistic Solutions lengvai susitvarkė su Kauno Liberalais

2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 1163

2013 spalio 27 dieną, C lygos rungtynėse Šančių vidurinėje mokykloje susitiko Kauno Liberalai (šeimininkai) ir Baltic Logistic Solutions (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir po pirmo ketvirčio penkių taškų pranašumą turėjo BLS. Antrasis kėlinys vėl geresnis buvo svečių komandai kurie per antrą kėlinį skirtumą padidino iki dvylikos taškų – 24:36. Trečiasis kėlinys vėl kiek geresnis svečiams ir po trijų ketvirčių jau septyniolikos taškų skirtumas – 36:53. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas – 46:70 (13:18, 11:18, 12:17, 10:17).

Rungtynės prasidėjo Ernesto Mižutavičiaus tritaškiu, o lygiai taip pat atsakė Kasparas Sujeta ir rezultatas lygus – 3:3. Septynis taškus be atsako surinko Baltic Logistic Solutions ir išsiveržė į priekį – 3:10. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada du baudos metimus sumetė Gediminas Žurauskas ir rezultatas – 7:12. Dar šešis taškus be atsako surinko svečiai ir skirtumą padidino iki dviženklio – 7:18. Kėlinys baigėsi Kauno Liberalų dviem tritaškiais ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – 13:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem tritaškiais kuriuos pelnė Kasparas Sujeta, o dvitaškiu atsakė Mindaugas Lukšys ir rezultatas – 19:20. Penkis taškus surinko svečiai, o šeimininkai prametė abu baudos metimus ir rezultatas – 19:25. Dar dešimt taškų be atsako pelnė BLS ir skirtumas išaugo iki šešiolikos taškų – 19:35. Kėlinys baigėsi šeimininkų atkarpa 5:1 ir po dviejų kėlinių rezultatas – 24:36.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo šešiais BLS taškais, kai dvitaškiu atsakė Vytautas Rukuiža ir rezultatas – 26:42. Keturis taškus dar pelnė svečiai, o vienu baudos metimu atsakė Simonas Kairys. Du taškus pelnė Denas Kabutavičius, o tritaškiu atsakė Kasparas Sujeta ir rezultatas – 30:48. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Denas Kabutavičius, o tuomet komandos apsikeitė po keturis taškus – 34:53. Du baudos metimus prametė Tomas Buta, o kėlinį užbaigė du taiklius baudos metimus sumetęs Kasparas Sujeta36:53.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, o tuomet Baltic Logistic Solutions ekipa spurtavo 10:0 ir rezultatas tapo – 38:63. Du baudos metimus sumetė Vytautas Rukuiža, o tritaškiu atsakė Ernestas Mižutavičius – 40:66. Tritaškį pataikė Leonas Stirbys, o dvitaškiu atsakė Darius Lukšys – 43:68. Iki mačo pabaigos rezultatas nedaug ir pasikeitė ir galutinis rungtynių rezultatas – 46:70.

Kauno liberalai: Kasparas Sujeta – 23 tšk., Simonas Kairys – 6 tšk., Vytautas Rukuiža – 6 tšk. (5 išpr. praž.)

Baltic Logistic Solutions: Ernestas Mižutavičius – 14 tšk., Mindaugas Lukšys – 12 tšk., Darius Lukšys – 11 tšk., Karolis Masaitis – 10 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Vaistinė.lt“ nesunkiai susitvarkė su Kauno „Liberalais“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Baltic logistic solutions“ neturėjo vargo su „Savi“ (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 22:47 val.)„Vaistinė.lt“ susidorojo su „Kauno liberalais“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 02:20 val.)„Baltic Logistic Solutions“ teko pripažinti „VU KHF“ pranašumą (2014 vasario 07 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kulautuva“ lengvai įveikė „Kauno liberalus“. (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.),,Simple“ antrą kartą įveikė ,,Baltic Logistic Solutions“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„A.Sabonio KC“ neturėjo daug vargo su „Kauno Liberalais“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:32 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ siutriuškino Kauno „Liberalus“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:28 val.)