BIRŠTONO BC "JAZZ-DIREMTA" vs PEKINO PEDAGOGINIS UNIVERSITETAS (105:44)Draugiškos rungtynės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 07 d., Penktadienis, 17:10 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Birštono "Jazz - Diremta" draugiškame mače neturėjo vargo su Pekino Pedagoginio Universiteto krepšininkais

2011 spalio 07 d., Penktadienis, 20:22 val., peržiūros: 3914

Spalio 7-ąją dieną, penktadienį, VRM sporto salėje įvyko draugiškas susitikimas tarp RKL sezonui besiruošiančių Birštono "Jazz – Diremtos" ir svečių iš tolimosios Kinijos – Pekino Pedagoginio Universiteto "Sheng Shi". Nors komandų lygio skirtumas buvo jaučiamas visą susitikimą, bet abi ekipos patenkino savo lūkesčius – vieniems tai buvo puiki treniruotė, o kiti įgijo neišdildomos patirties. Be didesnės intrigos pergalę rezultatu 105:44 pasiekė Birštono ekipa.

Jau susitikimo pradžioje 5 taškus iš eilės pelnę Birštono "Jazz – Diremtos" krepšininkai įsiveržė į priekį ir nors Kinijos atstovai kurį laiką dar lipo varžovams ant kulnų, tačiau dar pirmoje kėlinio pusėje aikštės šeimininkai kilo į šturmą, surengė spurtą 15:2 ir įgijo jau 15 taškų persvarą (22:7). Per likusį laiką "Sheng Shi" krepšininkams taip ir nepavyko sumažinti nuostolių ir dar šiek tiek padidinę savo atotrūkį, Birštono "Jazz – Diremta" laimėjo pirmąjį ketvirtį 19 taškų skirtumu – 19:10.

Antrojo kėlinio pirmoji pusė jokių permainų nežadėjo ir Lietuvos krepšininkai toliau diktavo savo sąlygas – viena po kitos sėkminga Birštono "Jazz – Diremtos" ataka leido šiai ekipai įpusėjus antrajam kėliniui įgyti jau 32 taškų pranašumą (49:17). Visgi, antroje ketvirčio pusėje kiniečiai susiėmė į rankas ir sugebėjo šiek tiek minimalizuoti nuostolius (daugiausiai prie to prisidėjo H.Hong), tačiau įpusėjus susitikimui komandas vis dar skyrė ganėtinai solidus taškų skirtumas – 53:26.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – akivaizdžiai pajėgesni Birštono "Jazz – Diremtos" krepšininkai trečiąjį kėlinį pradėjo 10 taškų be atsako ir toliau triuškino varžovus (63:26). Nors kėlinio viduryje Kinijos atstovams pavyko nutraukti užsitęsusią tylą, bet tai nepadėjo ženkliai pakeisti rezultato, o kėlinio finiše lietuvaičiai smogė dar vieną skaudų smūgį, ketvirtį baigdami dar vienu spurtu 10:0 ir prieš lemiamą rungtynių dalį susikrovė 41 taško persvarą – 75:34.

Ketvirtasis kėlinys nors ir nieko nelėmė, bet komandos toliau žaidė susikaupusios, lyg nematydamos rezultato. Visgi, visa galva stipresni Birštono "Jazz – Diremta" tą ir toliau įrodinėjo, nenumaldomai didino atotrūkį ir aidėjus rungtynių sirenai galėjo džiaugtis susikrautu 61 taško pranašumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 105:44.

Nugalėtojus į pergalę vedė P.Mykolaitis (18 tšk., 6 atk. k., 2 bl.), M.Lukminas (16 tšk.), P.Petrilevičius (14 tšk., 12 atk. k.), Ž.Krupskis (11 tšk., 9 atk. k.), T.Mickevičius (11 tšk., 6 rez. per.), K.Mikuličius (7 tšk., 3 per. k.) ir V.Valiulis (7 tšk., 3 per. k.).

"Sheng Shi" gretose išsiskyrė H.Hong (27 tšk., 8 atk. k.), Y.Chong (5 tšk.) ir D.Jinlong (4 tšk.).