EUROLEXIS vs STUDENTIJA (69:80)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

Pirmoji "Studentijos" pergalė

Ramūnas Morozas atliko dvigubą dublį, pelnė 25 ir atkovojo 15 kamuolių
2007 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 4647
Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse "Laikinosios Sostinės Mažosios Taurės" B pogrupyje "Eurolexis" savoje aikštėje priėmė "Studentiją". Svečiai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir visų rungtynių metu būdami priekyje iškovojo pergalę rezultatu 69:80.

Dvikova prasidėjo dviem taikliais "Studentijos" krepšininko Vytauto Alosevičiaus tritaškiais. Aikštėje vyravo padrikas žaidimas, abiejų komandų žaidėjai dėl slidžios dangos slidinėjo aikštėje. Pirmojo ketvirčio viduryje neapsikentę slidaus parketo vyrai išplovė salę. Svečiai visą pirmąjį kėlinį išlaikė šiokį tokį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo septyniais taškais – 17:24.

Ir antrajame kėlinuke žaidimo vadžias savo rankose laikė "Studentija" kėlinį pradėję spurtu 7:2. "Eurolexis" paprašė minutės pertraukėlės, bet ir po jos kiek geriau sekėsi svečiams, kurie pamažu didino savo atrotrūkį. Paskutinėmis sekundėmis šeimininkų žaidžiantysis treneris Katolis Pėkis pelnė du taškus su varžovo pražanga ir taip šiek tiek sumažino skirtumą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 29:44.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – "Eurolexis" niekaip nerado savo žaidimo ir tuo naudodamiesi svečiai vis krovėsi pranašumą. Trečiojo ketvirčio gale šeimininkai susikaupė ir pelnę šešis taškus be atsako aptirpdė savo taškų deficitą. Prieš paskutinį kėlinuką "Studentija" turėjo 16-os taškų persvarą – 46:62.

Kad ir kaip "Eurolexis" žaidėjai besistengė, jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Šeimininkai pradėjo nervintis ir Karolis Pėkis už tai kad pastūmė varžovą į nugarą buvo nubaustas technine pražanga. "Studentija" išlaikė saugų pranašumą iki susitikimo pabaigos ir šventė pirmąją pergalę rezultatu 69:80.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Tadas Bytautas kalbėjo: "Metai "Eurolexyje" davė savo vaisių. Vyrai gerai sužaidė".

"Eurolexis" gretose dvigubą dublį atliko Karolis Pėkis – 18 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 9 išprovokuotos pražangos. 20 taškų surinko Rokas Šeškevičius, 16 – Donatas Kerinas, 11 – Gediminas Margelis.

"Studentijos" ekipoje nesulaikomas buvo Ramūnas Morozas atlikęs dvigubą dublį – 25 taškai, 15 atkovotų kamuolių. 23 taškus pelnė Nerijus Petrauskas, 19 – Vytautas Alosevičius.

Tiek šeimininkai, tiek svečiai susitikimo teisėjams skyrė po 10 balų.
"LVA" pergalingai baigė pogrupio etapą (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 20:33 val.)"BMS-Policija-2" nušlavė priešininkus (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 00:09 val.)"LVA" linksminosi savo aikštelėje (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:14 val.)"BMS - KK Policija" pergalingai pradėjo Laikinosios sostinės turnyrą (2007 gegužės 08 d., antradienis, 19:34 val.)