KK PERSVARA - 2 vs PARTIZANAI (35:107)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos

2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 23:35 val., peržiūros: 4033

Trečiadienį, gruodžio 19 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko vyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitko KK “Persvara -2” (šeimininkai) ir “Partizanai” (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių “Partizanai” pradęjo dominuoti aikštelėje ir su kiekvienu kėlinuku pranašumas augo dešimtimis. Lengvą ir itin triuškinančią pergalę šventė “Partizanų” ekipa – 35:107.

Rungtynėms prasidėjus svečiai spurtavo atkarpa 0:10. Tik po trijų minučių šeimininkai sugebėjo atidaryti taškų kraitį ( 3:10). Toliau “Partizanai” lengvai rinko taškus iš po krepšio ir pranašumas didėdavo su kiekviena ataka, o šeiminkams šį kėlinuką taškus tritaškiais metimais rinko D.Lišauskas. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 9:28.

Antram kėlinukui prasidėjus mini šou pademonstravo J.Jaunius, kurio dvyliką taškų pelnyti iš eilės leido padidinti pranašumą iki 31 taško ( 9:40). “Partizanų” ekipa ir toliau žaidė užtikrintai ir didino persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje KK “Persvaros -2” žaidėjai dviems tolimais metimais sugebėjo bent truputį sumažinti skirtumą prieš ilgąją pertrauką. Rezultatas – 20:53.

Po ilgosios pertraukos, trečiam ketvirčiui prasidėjus, šeimininkai sugebėjo sužaisti su svečiais taškas į tašką ( 26:58), tačiau neilgam. Likus žaisti 7 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą net 22:3 ir pranašumas išaugo iki 49 taškų. Rezultatas – 29:78.

Paskutiniame ketvirtyje jau viskas buvo aišku, tačiau svečiai toliau demonstravo greitą krepšinį ir geležinę gynybą, kur šeimininkams per šį ketvirtį leido surinkti tik 6 tašus. Nuaidėjus pagrindiam laikui “Partizanai” šventė itin triuškinančią pergalę rezultatu -35:107.

Po laimėtų rungtynių „Partizanų“ ekipos kapitonas, T.Kivyta, kalbėjo:“Sunkios varžybos buvo ištikro. Priešininkai neįvertino mūsų greičio. Pas mus prisijungė karinininkas, sportininkas, Sigitas Jaugelis, kuris į dieną bėga po dešimt kilometrų į dieną, tai todėl taip gerai mums ir pavyko.“

KK "Persvara – 2": D.Lišauskas ( 13 tšk.), M.Marčenkovas ( 9 tšk.), M.Mačiūnas ( 6 tšk.)

"Partizanai": J.Jaunius ( 24 tšk., 17 atk.kam.), T.Kivyta ( 23 tšk., 12 atk.kam., 6 rez.perd.), V.Dambauskas ( 13 tšk., 14 atk.kam., 5 rez.perd., 9 per.kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 gruodžio 20 d., 23:22 val.

ne dauguma, o mazuma. dauguma teiseju turi galimybes siekti karjeros ir neleidzia sau taip elgtis, bet visus sukontroliuoti sudetinga ir kartais tokie atvejai pasitaiko, ypac akivaizdaus rezultato rungtynese

Anonimas2012 gruodžio 20 d., 22:54 val.

Dažnai taip būna,dauguma teisėjų C lygoje ,na neskaitant ten Tarūtos ir dar kelių nori kuo greičiau prasukt varžbas ir varyt lauk,tai labai nervina,na bet nieko neina pakeist,teisėjai tiesiog tingi sušvilpti baudą ar dar ką nors akivaizdu visiems,ir jiems paties, nusišypso ir tiek jie,patys supranta esmę.

esmis2012 gruodžio 20 d., 16:35 val.

Aciu uz pastabas pasikalbesime su arbitrais kurie teisejavo.

"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Partizanai" penkiese neatsilaikė prieš "Veiverių Amberį" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:03 val.)"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"Kauno švogeriai" be didesnio vargo sutriuškino KK"Persvarą-2" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Partizanai" neprilygo "Rokų keramikai" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:19 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)KK "Persvara-2" buvo sutriuškinta namuose (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 20:02 val.)