Vieningas Kaunas vs KTU (81:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „KTU“ ir pateko į ketvirtfinalį

2015 kovo 20 d., Penktadienis, 01:20 val., peržiūros: 863

Ketvirtadienį, kovo 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos aštuntfinalis tarp vietos „Vieningo Kauno“ ir svečių „KTU“. Pirmus du kėlinius kova tarp komandų buvo apylygė, tačiau trečiąjį kėlinį sėkmingai užbaigę šeimininkai nutolo nuo savo varžovų, o ketvirtajame kėlinyje dar labiau padidino savo pranašumą bei iškovojo įtikinamą pergalę bei tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį.

Pirmąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Vieningo Kauno“ ekipa. Jie spurtavo 11:2 ir jau po kelių žaidimo minučių įgavo solidų pranašumą. Tačiau tuomet „KTU“ vyrukai pelnė aštuonis taškus paeiliui bei pavijo savo varžovus. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai ir šeimininkai išsaugojo tą minimalų pranašumą iki pat kėlinuko pabaigos – 18:17. Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie persvėrė rezultatą ir įgavo penkių taškų pranašumą. Tačiau likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidė „Vieningo Kauno“ ekipa, kuri ketvirtį užbaigė 13:3 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo penkių taškų pranašumą – 35:30.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „KTU“ ekipa, kuri netrukus persvėrė rezultatą, bet tuoj pat praleido septynis taškus paeiliui. Visgi, jie greitai sumažino atsilikimą iki minimumo ir atrodė, kad intrigos šiose rungtynėse išvengt nepavyks. Tačiau „Vieningo Kauno“ komanda kėlinį užbaigė 13:0 atkarpa ir po trijų kėlinukų turėjo jau dviženklį pranašumą – 59:45. Šeimininkai nemažino apsukų ir ketvirtojo kėlinio pradžioje. Jie laimėjo dar vieną atkarpą – 15:6 – ir jau įgavo įtikinamą pranašumą. Likusi kėlinuko dalis tebuvo tik formulumas ir „Vieningas Kaunas“ tvirtu žingsniu žengė į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 81:59.

Vieningas Kaunas: Deividas Plerpa – 21 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Ovidijus Stropus – 19 tšk., Arnoldas Rupeika – 16 tšk., Vilius Vaitkevičius – 10 tšk. (12 rezult. perd.)

KTU: Vidas Raudonis – 23 tšk., Vytautas Tilinskas – 9 tšk., Antanas Kilas – 7 tšk.

V.Vaitkevičius („Vieningas Kaunas“):
„Manau pergalę lėmė mūsų greitos atakos. Pavyko tikrai užpulti, pavyko komandiškai sužaisti. Atitolom po truputį, bet vis tiek sėkmės varžovams, jie irgi yra nebloga komanda“.

„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)Geriausia „Įmonių“ lygos Mažosios taurės ekipa „Vieningas Kaunas“ eliminavo čempionus „Sweco“ ir stojo į jų vietą aštuntfinalyje (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:39 val.)