Callcredit vs ESS Santermita & ĮSP DNC (62:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“

2013 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1318

2013 gruodžio 16 dieną, įmonių lygos rungtynėse VRM sporto salėje susitiko "Callcredit" (šeimininkai) ir „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir po pirmo ketvirčio šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą – 13:3. Antrasis ketvirtis jau klostėsi apylygiai, tačiau skirtumas visą laiką išliko dviženklis, tad po antro ketvirčio – 27:14. Trečiąjame kėlinyje ESS pademonstravo puikų puolimą ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau per paskutinę kėlinio minutę "gavo" du tritaškius ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo – 49:41. Ketvirtame kėlinyje ESS dar bandė sugrąžinti intrigą, tačiau "Callcredit" to padaryti neleido ir galutinis rungtynių rezultatas – 62:55.

Rungtynės prasidėjo dviem taškais ir baudos metimu kurį uždirbo Arūnas Rimas, tačiau baudos metimas skriejo pro šalį. Kitoje aikštės pusėje vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Arnas Latvelis ir sužaidus minutę rezultatas buvo – 2:1. Kitos trys minutės buvo tusčios, o tuomet du taškus pelnė Tomas Každailis ir "ESS" pirmą kartą priekyje – 2:3. Tačiau tai jau buvo paskutiniai svečių taškai, o "Callcredit" pelnė 11 taškų be atsako ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – 13:3.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o per kitą minutę dar ir tritaškiais ir skirtumas išliko dešimt taškų – 18:8. Tritaškį smeigė Arūnas Rimas, o keturiais taškais atsakė svečiai ir skirtumas devyni taškai – 21:12. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinys baigėsi dviem K. Česnulevičiaus baudos metimais ir Dariaus Šiumetos dvitaškiu ir po dviejų kėlinių – 27:14.

Trečiasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis komandų atakomis ir sužaidus dvi minutes – 33:18. Atkarpą 11:3 laimėjo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ir skirtumas ištirpo iki septynių taškų – 36:29. Per kitas dvi minutes vyko rezultatyvus žaidimas ir skirtumas beveik nepasikeitė – 41:33. Du taškus pelnė Kęstutis Česnulevičius, o tuomet sekė du Donato Budgino tritaškiai ir A. Girskio dvitaškis ir rezultatas tapo – 43:41. Per paskutinę kėlinio minutę du tritaškius praleido svečiai ir po trijų kėlinių - 49:41.

Ketvirtąjame kėlinyje svečiai dar bandė sukurti intrigą, bet jiems pritūko jėgų ir sėkmės ir teko pripažinti "Callcredit" komandos pranašumą rezultatu – 62:55. „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandai tai buvo pirmasis pralaimėjimas iššūkio taurėje, o "Callcredit" pirmoji pergalė.

Callcredit: Darius Šiumeta – 18 tšk., Arūnas Rimas – 12 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

ESS Santermita & ĮSP DNC: Donatas Budginas – 14 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 12 tšk., Tomas Každailis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandą. (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)