Ryterna Group vs OnRoll (67:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 1092

Antradienio vakarą Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „OnRoll“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų sekundžių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir tik paskutinėmis sekundėmis „Ryterna Group“ nugalėjo varžovus, rezultatu – 67:64.

Rungtynes „sausa“ atkarpa pradėjo „OnRoll“ ekipa ( 0:6). Šeimininkams tik antrąją žaidimo minutę pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Svečiai surengė keletą greitų atakų ir vėl atstatė šešių taškų pranašumą ( 8:14). „Ryterna Group“ susitvarkė su gynybos spragomis ir atsakė atkarpa 6:0 , kur išlygino rezultatą. Paskutinę žaidimo minutę svečiams pavyko įgyti dviejų taškų pranašumą – 18:20.

Antrajam kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 27:28). Vis dėlto, „Ryterna Group“ atrado savąjį žaidimą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 34:32). S.Ziutelis pelnė 5 taškus paeiliui ir „OnRoll“ vėl pirmavo (34:37). Per likusį laiką „Ryterna Group“ ekipai pavyko sušvelninti skirtumą iki minimalaus – 39:40.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 44:44). Pirmieji spurtą surengė šeimininkai, kurie įgijo 3 taškų pranašumą, o dar po keletos atakų ir 6 taškų pranašumą ( 54:48). Likus žaisti apie dvi minutes „OnRoll“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki 1 taško – 54:53.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Ryterna Group“ pagrinde taškus rinko tik baudos metimas, kur leido padidinti pranašumą iki 4 taškų (62:58). Svečiai apsigynė keletą svarbių atakų ir sugebėjo išlyginti rezultatą ( 62:62). Likus žaisti apie minutę laiko „Ryterna Group“ ekipos narys, J.Mozerskis, šaltais nervais realizavo baudos metimus ir komandas skyrė trys taškai ( 65:62). „OnRoll“ ekipa dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą , tačiau nepavyko suregzti atakos per keturias sekundes ir „Ryterna Group“ šventė sunkią pergalę, rezultatu – 67:64

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 19 tšk. (15 atk. kam.), Darius Karosas – 14 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justas Mozerskis – 11 tšk.

OnRoll: Simonas Ziutelis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Kaštalianovas – 9 tšk., Justinas Randis – 9 tšk.

„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Lygių varžovų dvikovoje iki paskutinių sekundžių „Ryterna Group“ parklupdė „Laipsnius“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Ryterna Group nusileido Compensa (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)