Darbiečiai vs Kauno SRC – 2 (111:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“.

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 1160

Vasario 22 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, atkrintamųjų rungtynių susitikimas tarp „Darbiečių“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC-2“ (svečiai). Šias rungtynes, be didesnio vargo, varžovus sutriuškino „Darbiečiai“. Rungtynės baigėsi 41 taško skirtumu 111:70 (26:14, 37:12, 25:22, 23:22).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis. Sužaidus 5 minutes skirtumas buvo vos 4 taškai (14:10) šeimininkų komandos naudai. Per likusią kėlinio dalį „Darbiečiai“ komanda pamažu įsibėgėjo ir laimėjo atkarpą 12:4 tuo pačiu laimėdama kėlinį rezultatu 26:14.

Antrajame ketvirtyje šeimininkų žaidimas dar labiau paaktyvėjo. Nors kėlinio pradžioje „Kauno SRC-2“ krepšininkai sugebėjo pelnyti 4 taškus, tačiau per likusį laiką jiems tai daryti sekėsi itin sunkiai. Šeimininkai sugebėjo pelnyti 20 taškų be atsako ir taip padidinti savo atotrūkį iki 30 taškų. Per šį kėlinį „Darbiečiai“ pelnė net 37 taškus , kai tuo tarpu svečiai surinko vos 12. Po pirmos rungtynių pusės priekyje „Darbiečiai“ rezultatu 63:26.

Trečiajame kėlinuke svečiai rinko taškus kur kas lengviau. Atsipalaidavę „Darbiečiai“ leido varžovams sumesti 22 taškus, tačiau prisivyti varžovus „Kauno SRC-2“ komandai nebuvo net menkiausių prošvaisčių. Po 3 kėlinių rezultatu 88:48 priekyje šeimininkai.

Paskutinysis ketvirtis buvo tik formalumas ir sužaidus rungtynes rezultatas buvo 111:70 „Darbiečiai“ komandos naudai.

Darbiečiai: Jonas Pacevičius – 32 tšk. (10 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Lukas Šukutis – 27 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 25 tšk., Modestas Latkauskas – 12 tšk., Ramunas Skardžius – 11 tšk.

Kauno SRC – 2: Mantas Juozapavičius – 16 tšk., Mantas Birutis – 14 tšk., Andrius Bubelis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Po rungtynių „Darbiečiai“ komandos žaidėjas Jonas Pacevičius kalbėjo: Komanda susirinko beveik ne visa, bet daugmaž pagrindas visas yra. Skaitėme straipsnį, kuris buvo toks įžeidžiantis, kad „bonkas numesim į šalį ir laimėsim“, bet mes norim įrodyt, kad mes visą laiką lošiam stipriai ir mes galim įveikt bet kokius priešininkus, nes ginam čempionų titulą ir nereikia apsikvailint.

„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)