BC „Ambi“ vs vaistinė.lt (41:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą

2015 vasario 10 d., Antradienis, 00:41 val., peržiūros: 1231

Vasario 9 dieną, VDU sporto centro sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Vaistinė.lt" ekipos. Jau nuo pirmojo kėlinuko iniciatyvos ėmėsi svečiai. Jie kur kas aktyviau puolė, bei gynyboje dirbo geriau. Geresnis svečių žaidimas ir lėmė tai, jog jie iškovojo lengvą pergalę rezultatu (41 – 60).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abejoms ekipos apsikeitus porai taškų (2-2). Na, o po to prasidėjo užtikrintas svečių dominavimas. Puikiai dirbę gynyboje ir atakavę be priekaištų, "Vaistinė.lt" krepšininkai spurtavo (0-14) ir kėlinukui einant į pabaigą pirmavo rezultatu (2-16). Visgi, šeimininkams pavyko užbaigti kėlinuką pelnant 4 taškus be atsako ir pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelninti deficitą iki 10 taškų (6 – 16).

Antrasis kėlinukas buvo tikra sausra abejoms ekipoms. Daug metimų skriejo pro šalį, o ir greitos atakos pasisekdavo ne visos. Šis kėlinukas buvo apts nerezultatyviausias. "Vaistinė.lt" jį laimėjo minimaliu skirtumu (9-10), ir ilgosios pertraukos metu pirmavo rezultatu (15 -26).

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas kiek atsigavo, tačiau šeimininkams vis dar nesisekė. Svečiai puikiai išnaudoję tai, jog jų gynyba puikiai veikis pradėjo trečią kėlinuką spurtu (2-14) ir netrukus priekyje buvo jau 23 taškų skirtumu (17-40). Kėlinukui einant į pabaigą, žaidimas truputį išsilygino, tačiau svečiai vistiek parodė, jog šįvakar yra stipresni. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (24 – 50).

Paskutinis rungtynių kėlinukas jau tebebuvo tik formalumas. Svečiai nebetiek dėmesio skyrė gynybai, o ir puolime pradėjo kiek labiau snausti. BC "Ambi" šį kėlinuką laimėjo rezultatu (17-10). Galutinis rungtynių rezultatas – (41 – 60), pergalę šventė "Vaistinė.lt" ekipa.

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 9 tšk., Julius Povilaitis – 9 tšk., Vytautas Čypas – 7 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 20 tšk. (6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Ugnius Barauskas – 13 tšk., Tautvydas Višinskas – 8 tšk.

„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„vaistinė.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „New Team“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:17 val.)