Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Hidraulinės sistemos (38:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais

2015 spalio 30 d., Penktadienis, 13:54 val., peržiūros: 1314

Ketvirtadienį, spalio 29 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ir svečių „Hidraulinės sistemos“. Jau nuo pat pirmų minučių pasimatė, jog svečių komanda yra kur kas pajėgesnė už savo varžovus ir pirmajame kėlinyje susikrautą dviženklį pranašumą jie vis didino iki pat rungtynių pabaigos bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šešiais paeiliui „Hidraulinių sistemų“ taškais, į kuriuos taikliu tritaškiu atsakė šeimininkai. Vėliau komandos pelnė po keturis taškus ir skirtumas tarp komandų išliko trys taškai. Visgi, kėlinį, galingu 12:0 spurtu, užbaigė svečiai ir jau po pirmųjų dešimties minučių turėjo įtikinamą pranašumą – 7:22. Antrajame kėlinyje svečiai nesiruošė sustoti ir jį pradėjo 13:3 spurtu. Po šaltoko dušo atsigavę „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ surengė gan sėkmingą 7:2 atkarpą ir kiek apkarpė atsilikimą nuo savo varžovų, bet kėlinuką keturiais taškais paeiliui užbaigė svečiai ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau 24 taškų pranašumą – 17:41.

Trečiąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jie pelnė septynis taškus be atsako ir apkarpė varžovų pranašumą. Visgi, tuomet „Hidraulinės sistemos“ pradėjo remtis M. Šumlinsku, kuris šiame kėlinyje pelnė 9 iš 13 savo komandos taškų ir leido savo komandai laimėti ir šį kėlinį. Tiesa, ne tokiu ir dideliu skirtumu. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 28:54. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo 11:0 šturmu ir taip sudėjo visus taškus ant „i“. Likusios kėlinio minutės tebuvo formulumas, o „Hidraulinės sistemos“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 38:77.

V.Kirilovas („Hidraulinės sistemos“):
„Tokios labai lengvos pergalės nesitikėjom, bet pergalės, tai aišku, tikėjomės. Nors sezono pradžia, bet kažkaip pirmas blynas prisvilo, tai nors antrą normaliai atkėlėm ir sugebėjom laimėti. Stipresni šiandien buvom patirtimi. Mūsų komandos branduolys jau vos ne 10 metų kartu, tai žaidimas yra daug paprastesnis.Viskas priklauso nuo to, kaip sužais vienas ar kitas. Na ir sportinė sėkmė, sakyčiau, šiandien buvo mūsų pusėje.“

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Martynas Šiukščius – 13 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 7 tšk., Tomas Pažereckas – 6 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 28 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Gudaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 11 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)Hidraulinės sistemos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš Kėdainius (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)