Restauratoriai & Hausa vs KAMS (83:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai

2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 06:39 val., peržiūros: 1183

Paskutinį rudens vakarą, 17:15h, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių reguliariojo sezono rungtynės tarp "Restauratoriai & Hausa" (šeimininkai) ir "KAMS" ekipų. Šios rungtynės vyko stebėtinai rezultatyviai, bet tuo pačiu ir labai apylygiai. Krepšinis buvo gražus akiai. Abi komandos puikiai puolė ir visas rungtynes galynėjosi taškas į tašką. Visgi, "KAMS" ekipa šiaip ne taip sugebėjo palaužti varžovus ir išsivežti namo pergalę 1 tašku (83 -84)

Rungtynėms prasidėjus jokios žvalgybos nebuvo. Abi komandos iškart ėmėsi darbo. Tiek šeimininkai, tiek svečiai atakavo tikrai puikiai. Abi komandos mesdamos virš 50%, šį kėlinuką sužaidė labai rezultatyviai. Šeimininkai laimėjo šį kėlinuką rezultatu (28 – 23)

Antrasis kėlinukas buvo kiek ramesnis. Atakos truko kiek ilgiau, o ir metimai tiek šeimininkams, tiek svečiams krito ne taip gerai. Tačiau nė vienas iš šių faktų nepakeitė to, kad komandos galynėjosi taškas į tašką. Žinoma, nors šeimininkai visada pirmavo, tačiau svečiai neleido jiems pabėgti per toli. Šį kėlinuką vėl laimėjo šeimininkai, tačiau šįkart tik minimalia persvara (18-17). Taigi, ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (46 – 40) šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vėl prasidėjo taškų fiesta. Abi komandos atakavo gana puikiai Kėlinuką kiek geriau pradėjo šeimininkai. Po nepilnų 4 minučių šiame kėlinyje, jie jau turėjo 9 taškų persvarą. Na o antroje kėlinuko pusėje, šią persvarą jie pavertė ir dviženkle. Tačiau kėlinuko pabaigoje, svečiai sužaidę neblogą atkarpą (4-11) prisivijo šeimininkus, ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (68 – 66)

Paskutinis kėlinukas buvo pilnas emocijų bei permainų. Kėlinio pradžią kur kas geriau sužaidė svečiai. Spurtavę (2-12) persvėrė rezultatą į savo pusę ir jau patys turėjo 8 taškų pranašumą (70-78). Tačiau šeimininkai neketino taip lengvai pasiduoti. „Restauratoriai & Hausa“ pelnė 10 taškų be atsako ir vėl sėdo už šių rungtynių vairo. (80-78). Paskutinė minutė su puse buvo labai įdomi. Iš pradžių "KEMS" ekipa realizavusi 4 baudų metimus iš eilės susigrąžino 2 taškų persvarą. Tačiau likus mažiau nei minutei, Jonas Snūdaitis smeigė tritaškį metimą, ir išvedė savo komandą į priekį (83-82). Tačiau tuo viskas nesibaigė. Svečių gretose komandos gelbėti puolė komandos kapitonas Karolis Čepukas. Karolis pataikė dvitaškį likus vos 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos, taip išplėšdamas savo komandai pergalę rezultatu (83 – 84)

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snūdaitis – 20 tšk., Juris Goštautas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Martynas Veršinskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Edgaras Kajalavičius – 10 tšk.

KAMS: Laimonas Alionis – 26 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 20 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Pavlavičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Čepukas – 14 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ komanda panaikinusi 18 taškų deficitą sugebėjo iškovoti pergalę prieš „Sweco“ ekipą. (79:67) (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ išbarstė ketvirtajame kėlinyje turėtą 12 taškų pranašumą ir nusileido „KAMS“ ekipai (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)