Omega vs BK Centre (104:56)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 16 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ nepasigailėjo BK „Centrė“ ekipos.

2014 gegužės 17 d., Šeštadienis, 13:16 val., peržiūros: 1074

Gegužės 16'ą dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje įvyko "Laikinisios sostinės" mažosios taurės, reguliariojo sezono rungtynės tarp "Omega" (šeimininkai) ir BK "Centrė" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios, "Omega" parodė, jog yra stipresni. Kiekvieną kėlinį vis didindami savo pranašumą, šeimininkai be gailesčio sutriuškino priešininkus rezultatu (104 – 56).

Pirmasis kėlinukas iškart prasidėjo šeimininkų spurtu. Jie nieko nelaukę, išsiveržė į priekį (11 – 2). Po gan nesemingos pradžios, švečiai bandė atsitiesti. Išlygino žaidimo tempą, tačiau sumažinti deficito jiems nepavyko. "Omega" pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu (26 – 14)

Antrasis rungtynių kėlinukas taipogi, geriau prasidėjo šeimininkams. "Omega" kėlinuką pradėjo nedideliu spurtu - (12 – 4). Visgi, švečiai antroje kėlinio pusėje vėl susiėmė, tačiau jiems vėlgi pavyko tik išlyginti žaidimo tempą, o ne rezultatą. Šį kėlinuką, taipogi laimėjo šeimininkai, tačiau jau nebetokiu užtikrintu rezultatu. Jiems laimėjus kėlinuką (20 – 14), ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (46 – 28), šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos, tęsėsi tas pats scenarijus. Stiprus šeimininkų startas, (19 – 5), ir tik antroje kėlinio pusėje sulauktas svečių pasipriešinimas. Šis kėlinukas vėlgi pasibaigė šeimininkų naudai. Šįkart laimėję kėlinuką (24 – 14), po trijų kėlinių, "Omegos" krepšininkai jau galėjo visiškai atsipalaiduoti, turėdami net 28'ių taškų pranašumą (70 – 42)

Nors paskutinis kėlinukas turėjo būti tik formalumas, tačiau iš žaidimo to nebuvo galima pasakyti. Švečiams rodos visai palūžus, šeimininkai pradėjo kėlinuką (17 – 0), ir skirtumas nedelsiant išaugo iki 45'ių taškų. TIk tada svečiai pradėjo pelnyti taškus. Švečiams tose rungtynėse, 14'os taškų riba būdavo tarsi užburta. Visus 4 kėlinius svečiai pelnė po 14 taškų. Tuo tarpu paskutiniam kėlinuke, šeimininkai pelnė net 34 taškus ir negailestingai sutriuškinę savo varžovus, laimėjo rungtynes rezultatu (104 – 56).

Naudingiausi žaidėjai:

Omega: Henrikas Šliogeris – 37 tšk. (15 atk. kam.), Donatas Šliogeris – 23 tšk., Mantas Zubavičius – 17 tšk. (12 rezult. perd.), Povilas Liesis – 16 tšk. (6 rezult. perd.)

BK Centre: Samuel Mylnikov – 15 tšk., G.Igor – 10 tšk., Evelina Beržinskaitė – 10 tšk.

„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 16:06 val.)„Omega“ antrojoje dalyje palaužė „DNC“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:28 val.)„DNC“ šešetukas parklupdė „BK Centre“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 17:46 val.)„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 17:20 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)