Pauliukai vs DNC & Sport Fairy (66:90)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

„DNC & SPORT FAIRY“ nesunkiai palaužė „Pauliukai“ ekipą.

2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 00:11 val., peržiūros: 1043

Kovo 12'ąją dieną Juškonių sporto salėje, įvyko pirmosios B lygos "Baltic Sport" pirmenybių ketvirtfinalio varžybos tarp "Pauliukai" (šeimininkai) ir "DNC & SPORT FAIRY" ekipų. Rungtynių pradžioje kova vyko taškas į tašką tačiau antrąjame kėlinyje pabėgę svečiai sugebėjo išsaugoti turimą pranašumą i šventė pergalę rezultatu (66 – 90)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo lygia kova. Nors svečiai ir išsiveržė į priekį 9-2 tačiau šeimininkai po truputį vėl priartėjo ir Arvydui Geišai pataikius metimą su pirmojo kėlinio švilpuku rezultatas buvo (19 – 22) "DNC & SPORT FAIRY" komandos naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo įprastai. Komandos apsikeitė keletu metimų į viena kitos krepšį, tačiau tada svečiai ėmėsi šturmo. Jie sužaidė puikią atkarpą (2 – 18) ir tai leido jiems pabėgti jau net 13'os taškų skirtumu. Regis kiek suglumę šeimininkai dar bandė švelninti rezultatą, tačiau antrasis kėlinys buvo "DNC & SPORT FAIRY" komandos šou. Laimėję kėlinį 18 – 33, ilgosios pertraukos metu jau galėjo džiaugtis turimu 18'os taškų pranašumu (37 – 55)

Trečiasis kėlinukas visgi parodė kad šeimininkai nenusiteikę taip lengvai pasiduoti. Nors kėlinio pradžią geriau sužaidė svečiai, ir vienu momentu priekyje buvo netgi 22 taškų skirtumu, šeimininkai susiėmė ir užbaigę kėlinį 15 – 7. Po trijų kėlinukų atsilikinėjo jau 14'os taškų skirtumu. (54 – 68)

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo tikra pražangų fiesta. Abi komandos nemažai baudavosi. Šeimininkų komandos žaidėjas Arvydas Geiša per pirmus tris kėlinius nesusibaudavęs nė karto, per ketvirtąjį kėlinį taisykles pažeidė 5 kartus ir jam teko atisėsti ant suoliuko. Visgi Šį kėlinį geriau sužaidė svečiai. Iš 22'ių per kėlinį įmestų taškų, netgi 15 surinko baudų metimais ir laimėjo kėlinuką 12 – 22. Rungtynės baigėsi rezultatu (66 – 90)

Naudingiausi žaidėjai:

Pauliukai: Arminas Čapkauskas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Arvydas Geiša – 16 tšk., Žilvinas Levinskas – 13 tšk.

DNC & Sport Fairy: Andrius Gedminas – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 16 tšk. (13 rezult. perd.), Ignas Grigaravičius – 16 tšk., Paulius Valentukonis – 15 tšk. (10 atk. kam.)

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Donatas Budginas teigė: " Prieš važiuodami valgyti musių nutrenkėm zuikį iš pradžių, tai matyt buvo ženklas" juokavo "DNC & SPORT FAIRY" komandos treneris " O šiaip atėjom susikaupę norėjom pergalės, iš pradžių gal per didelį skirtuma pasidarėm greitai, poto kiek atsipalaidavom, o šiaip rezultatas atspindi rungtynes"

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

zalias_kraujas2014 kovo 19 d., 00:20 val.

Jei tai padės puoselėti lietuvių kalbą, tuomet tas duris galite ne tik uždaryti, bet ir užkalti.

D. Gvildys

Anonimas2014 kovo 18 d., 18:43 val.
Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė
Anonimas2014 kovo 13 d., 10:47 val.
negi sunku paskaityti kaip atrodo kiti straipsniai? Jei neduodas talentas rašyti, tai galima nors gausybės klaidų išvengti. Sutinku su zalias_kraujas, kad šiemet daugybė beraščių
„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„DNC & Sports Fairy“ sugebėjo atsitiesti ir palaužti „Šilainius“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:31 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC & SPORT FAIRY“ fantastiškai sužaidę antrajį kėlinį išsivežė pergalę iš „PAULIUKAI“ tvirtovės. (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Šilainiai“ permainingos kovos pabaigoje palaužė „Pauliukus“ (2013 spalio 13 d., sekmadienis, 16:02 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ po atkaklios kovos palaužė „DNC & Sports Fairy“ komandą. (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 22:52 val.)