FARADA vs GREIČIO JUOSTA (64:68)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 19 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla

Vangiai rungtynes pradėję "Greičio Juostos" krepšininkai išplėšė pergalę

2011 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 13:29 val., peržiūros: 5039

Trečiadienį, spalio 19 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos rungtynės tarp vietos „Farada“ ir svečių „Greičio juosta“. Rungtynių pradžioje nesustabdomai rungtyniavo šeimininkai, tačiau svečių ekipos žaidėjai susigriebė ir sėkmingo puolimo dėka išplėšė pergalę iš „Farados“ nasrų. 64:68 (24:9, 18:20, 13:19, 9:20).

Pirmąjame kėlinuke daug pranašesni atrodė šeimininkai. Jie, jau nuo pat pirmųjų mačo minučių pradėjo taikliai atakuoti varžovų krepšį, ko pasekoje buvo įgytas didžiulis pranašumas – net septyniolika taškų. Svečiams niekaip nepavyko atrasti sąvojo žaidimo, o beviltiški A.Malinausko bandymai patempti komandą į priekį baigdavosi netaikliu metimu arba klaida, kuria šeimininkai puikiai pasinaudodavo greitose atakose rinkdami taškus. Rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo 24:9.

Antrasis ketvirtis buvo visiškai kitoks negu pirmasis. Komandų žaidimas išsilygino ir, nors ir labai nežymiai, tačiau skirtumas tarp ekipų pradėjo mažėti. Žaidimas tapo įdomesnis , kadangi abi ekipos pradėjo žaisti krepšinį paremtą greitomis atakomis. Šiuo atveju, šiek tiek geriau užpulti sekėsi svečiams, kurie, po kelių rezultatyvių atakų kėlinuko pabaigoje, buvo sumažinę deficitą iki dešimties taškų, tačiau taiklus tolimas šeimininkų metimas, prieš ilgąją pertrauką, leido jiems įgyti trylikos taškų pranašumą 42:29.

Trečiojo kėlinuko pradžia įrodė, jog svečių puolimas visiškai atsigavo, nes du tolimi I.Konovalenko tritaškiai metimai leido „Greičio Juostai“ sumažinti atsilikimą iki devynių taškų. Tarp komandų užvirė inirtinga kova. Iš ekipų žaidimo braižo buvo galima pasakyti, jog likusį laiką bus atkakli kova. Taip ir buvo, nes abi ekipos, viena po kitos, keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, išlaikydamos panašų skirtumą, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje kiek geriau sužaidė svečiai ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų 55:48.

Paskutinioji rungtynių dalis buvo pati aistringiausia. Jau nuo pat pirmųjų šio kėlinuko minučių svečiai ėmė įrodinėti savo pranašumą, o įpusėjus kėlinukui , dviem taškais jau pirmavo svečiai (58:60). Po kelių akimirkų, taikliu tolimu metimu, T.Klimavičius sugrąžino savo ekipai pirmaujančios komandos statusą, tačiau netrukus rezultatas buvo išlygintas (61:61). Šeimininkai pataikė sudėtingą dvitaškį, tačiau į šį buvo atsakyta tolimu metimu, po kurio vienu tašku pirmavo „Greičio Juostos“ krepšininkai. Netrukus, vienu taikliu baudos metimu „Farada“ išlygino rezultatą, bet svečiai nepasimetė ir smeigė tritaškį metimą, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, buvo lemiamas. Rungtynių pabaigoje šeimininkai desperatiškai bandė gelbėtis, tačiau neskėmingai, ir sunkiai iškovotą pergalę, rezultatu 64:68, šventė „Greičio Juosta“.

Nugalėtojų trenerio komentaras :

Kas lėmė pergalę?
„Pagrindinis dalykas, kuris lėmė pergalę, yra geras žaidmas. Nors pradžioje buvo šiek tiek jaudulio, esam dar nesusižaidę, na, o po to susikaupėme, parodėme tikrąjį savo pajėgumą ir viskas stojo į savas vėžias „.

Pirmosios rungtynės ir pergalė – gal visai geras pakylėjimas komandai?

„Taip, labai gerai. Tai yra įkvėpimas tolimesnei kovai „.

Ką žadate nuveikti šiame sezone?

„Kuo toliau nueiti šiame sezone. Komanda sukomplektuota naujai, tik keli žmonės yra žaidę seniau ir reiks žiūrėt, dar komplektuosim iki galo“.

Pralaimėtojų treneris kalbėjo : „Blogai sužaidėme antrąją rungtynių pusę, paleidome varžovus, nepakeitėm gynybos. Pradėjom „prasileisti“ varžovų krepšininkus po krepšiu, reikėjo gintis zoną, nes asmeniškai neapsigynėm „. Pirmąsias rungtynes pradėjote pralaimėjimu, neišeis į blogą komandai? : „Ne, manau viskas bus gerai“.

"Farada" : K.Kaupas 14, T.Klimavičius 13 (13 atk.kam.), A.Keršis 12 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 13)

Plesikas2011 spalio 24 d., 23:39 val.

sveikinu, taip ir toliau :)

tomuxkur2011 spalio 22 d., 22:34 val.

ne, tik pirmame etape vienas ratas, o antrame du ratai.

Anonimas2011 spalio 22 d., 19:46 val.

dekuj uz lb svarbia informacija:)o tai ir pirmam ir antram etape du ratai?:)

"Greičio Juosta" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 21:34 val.)"Forto Amicus - 2" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "Greičio Juostos" krepšininkus (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Farada" po dramatiškų paskutiniųjų sekundžių išplėšė pergalę (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Farada" tik paskutiniosiomis sekundėmis išlpėšė pergalę (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Greičio Juosta" lengvai susitvarkė su "Bipa" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:00 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)"Greičio Juosta" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Greičio Juosta" neatsilaikė prieš SK "Neveronis" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 01:21 val.)VU KHF lengvai susitvarkė su Greičio Juosta (2012 vasario 17 d., penktadienis, 00:20 val.)Antroje rungtynių pusėje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 18:06 val.)