Kauno NTI-PN vs Batniava (73:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 17 d., Antradienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką

2019 gruodžio 17 d., Antradienis, 19:01 val., peržiūros: 1000

Antradienį, gruodžio 17 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ (4-2) ir „Batniava“ (2-5) ekipų.

Rungtynes „Batniava“ pradėjo tritaškiu, tačiau į tai „Kauno NTI-PN“ atsakė taikliais trimis tolimais šūviais, kurie ir padėjo laimėti pirmą kėlinuką 17:8.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės D.Vitkovskij taškais, tačiau svečių puolimas nuo tada kiek atkuto, kas leido šiek tiek prisivyti savo varžovus. Po dviejų kėlinių 36:27.

Trečiąjį kėlinį „Batniava“ pradėjo spurtuodami 0:7 ir iškart priartėjo iki dviejų taškų skirtumo. Bet tada dviem tritaškiais atsakė A.Atkočaitis ir šeimininkai vėl nutolo. Visgi, „Batniava“ į tai atsakė M. Gustainio taikliais metimais ir po trijų kėlinių svečių deficitas siekė vos vieną tašką – 51:50.

Lemiamas kėlinys vyko labai permainingai. Po M. Gustainio tolimo šūvio „Batniava“ persvėrė rungtynių rezultatą 54:56, bet tada darbo ėmėsi A.Atkočaitis ir E.Mačiulis, kurių taiklūs metimai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 73:64 (17:8, 19:19, 15:23, 22:14).

„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ turėjo vargo su „Batniavos“ penketuku (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 13:38 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)